Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jennifer Aniston propaguje očkování proti covidu: Kdo ho nemá, s tím končí

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Zdroj: Profimedia
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je momentálně v kurzu kvůli svému výroku, ve kterém sdělila světu, že končí s každým, kdo nebude očkovaný proti koronaviru. Její radikální řešení neobměkčily ani tisíce reakcí od fanoušků a známých, kteří ho považují za přehnané.

Herečka Jennifer Aniston evidentně patří mezi velké příznivce vakcinace proti koronaviru. Jinak si totiž nelze vysvětlit její výrok, že končí s každým, kdo očkování nepodstoupí. Samozřejmě, že tímto svým vyjádřením sklidila bouřlivé reakce a rozhodně nebyly vždy kladné. Její fanoušci tento krok považují za přehnaný, sobecký a neuvážený. Aniston je to sice líto, ale stále si za ním stojí.

Tvrdí ale, že se nebojí až tak o sebe, ale právě o neočkované lidi a o ty, kteří se očkovat nechat nemohou. Ona sama, jakožto očkovaná, se sice může nakazit, ale dle odborníků by průběh nemoci neměl být těžký a neměla by skončit v nemocnici. 

"Pokud máte mutaci, stejně mě můžete nakazit. Neskončím sice v nemocnici nebo nezemřu, ale mohu trochu onemocnět. A mohu nakazit ty, kteří se nemohou nechat očkovat nebo mají chatrné zdraví. Ohrozila bych je na životě. Proto si dělám starosti. Nesmíme myslet jenom na sebe,“ řekla v rozhovoru pro časopis InStyle.

Bojí se o sebe i své blízké, kteří se očkovat nemohou nechat

Tam se rozpovídala i o tom, že nechápe, že se v dnešní době ještě někdo očkování brání.

„Stále existuje skupina lidí, která je proti vakcinaci a jednoduše nenaslouchá faktům. Přišla jsem o lidi v řádu týdnů, protože se odmítají očkovat nebo nechtějí říct, jestli jsou, nebo nejsou očkovaní. Je to smutné,“ prozradila také.

Domnívá se, že každý, kdo není denně testován, by měl své okolí informovat, zda je nebo není očkovaný. Také si myslí, že lidé, co očkování nepodstoupí, tak dělají ze strachu nebo že propadli propagandě a chtějí rebelovat proti systému, pro čež ona v této situaci nemá pochopení.

Nechce ve své přítomnosti nikoho nenaočkovaného

Uvidíme, jak dlouho jí toto přesvědčení vydrží, když se začíná ukazovat, že očkování není tak účinné, jak se původně předpokládalo a začíná se strašit třetí dávkou. Každopádně žijeme v demokracii a každý by si měl vybrat, zda se nechat očkovat chce nebo bude imunitu a své zdraví podporovat jinými způsoby. Rozhodně by na tom němělo stát přátelství či pracovní místo. Herečka je však jiného názoru a nechce ve svém týmu, domě ani přítomnosti nikoho, kdo není očkovaný.

Držitelka mnoha filmových ocenění a oblíbená herečka bojuje veřejně proti koronaviru už od loňského jara, kde na svém Instagramu, kde ji sleduje přes 38 miliónů lidí, propagovala nošení roušek a respirátorů.

„Chápu, že jsou masky nepohodlné, ale nemáte pocit, že je mnohem horší, když se zavírají podniky, lidé přicházejí o zdroj obživy a zdravotníci narážejí na absolutní vyčerpání... Virus si vyžádal už tolik životů, protože neděláme dost.“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU