Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jennifer Aniston se sešla na veřejnosti s Bradem Pittem, on ji nechtěl pustit

Brad Pitt a Jennifer Aniston
Brad Pitt a Jennifer Aniston
Zdroj: Instagram
Brad Pitt a Jennifer Aniston

Není vroucnější přání fanoušků než to, aby se Jennifer Aniston a Brad Pitt dali znovu dohromady. Možná by to pro ně dva bylo ideální řešení, vypadá to, že jim to stejně s nikým jiným nevychází. Veřejnost nyní začíná spekulovat, že mezi nimi opět něco je. 

Pitt se s Aniston nedávno potkali na společenské akci a nikoho nenechali na pochybách a ukázali světu, že z nich jsou v současnosti minimálně dobří přátelé. Jennifer už svému ex zřejmě odpustila, že ji kdysi opustil...

Je záhadou, jaký na sebe mají vliv exmanželé Jennifer Aniston a Brad Pitt. Jako by si byli souzeni. Vždy, když o sebe zavadí na nějakém z večírků, prohodí spolu alespoň pár slov. Jinak tomu nebylo ani na nedávných SAG Awards, kde opět dokázali, že i bývalí partneři mohou být přátelé. Dokonce na sebe sahali a Brad pak Jennifer nechtěl nechat odejít. Vše zdokumentovali přítomní fotografové, viz. fotky v galerii.

Od té doby je Brad Pitt uvolněný tak, jak od počátku rozvodového procesu s Angelinou Jolie ještě nebyl. Aniston se svojí náklonností k hollywoodskému herci také nijak netají a bez ostychu, s vědomím jaký rozruch to udělá, mu lajkuje fotky na sociálních sítích.

Pitt nedávno propagoval svůj nejnovější film Tenkrát v Hollywoodu a byl v úplné euforii. Zdroj blízký magazínu In Touch Weekly tvrdí, že herec byl velmi živý a okolí rozesmíval sarkastickými vtipy. Jeho dobrou náladu lidé přičítají právě setkání s Aniston, které proběhlo jen pár dní předtím.

Jennifer mu zase zvedla náladu

„Při veřejné propagaci filmu působil velmi zapáleně a krásně mluvil i o spolupráci s Quentinem Tarantinem. Bavil také publikum,“ uvedl zdroj. Víra, že se Pitt s Aniston dají znovu dohromady, jejich příznivce nikdy neopustí.

Ti dva na sebe natrefili v roce 1998 a od té doby spolu začali chodit. Vzali se jen dva roky na to. V roce 2005 však pohádka skončila. Pitt totiž začal natáčet snímek Pan a paní Smithovi, kde se setkal s Angelinou Jolie a bláznivě se do ní zamiloval. S tou má v současné době tři adoptované děti – Maddoxe, Zaharu a Paxe a tři vlastní – Shiloh, Knoxe a Vivienne.

Brad si nyní asi tříská hlavou o zeď, že Aniston opouštěl. S Angelinou Jolie mu to totiž také nevyšlo a rozvodový proces se táhne už tři roky. Jennifer pro změnu několik let žila s Justinem Therouxem, se kterým jsou nyní už jen přátelé. Kdy konečně najdou ty pravé protějšky?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky