Účesy podle Jennifer Aniston: Inspirujte se u herecké ikony

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je asi nejpopulárnější z šestice Přátel, tedy seriálu, který ji v devadesátých letech vystřelil do výšin. Tahle megastar udává trendy už desítky let, ať už už se jedná o stravu, módu a nebo účesy. 

V začátcích seriálu způsobila mnoha kadeřnicím zánět šlach, protože všechny ženy chtěly mít účes jako Rachel Green. Ač se to ale nezdá, Jennifer účesy pravidelně mění. Důkaz najdete v galerii.

Jennifer Aniston je považována za velmi talentovanou komediální herečku, která se de facto jako jediná z party Přátel dokázala od seriálu odpoutat. Málokdo v ní dodnes vidí jen Rachel Green tedy postavu, kterou v seriálu ztvárnila. U ostatních herců tomu tak mnohdy je. Stali se prostě herci jedné role. Aniston měla kliku, ale za úspěch může i její píle.

Ženy chtěly být jako ona

Během natáčení totiž dokázala pracovat i na jiných projektech. Paralelně s Přáteli hrála třeba ve filmech Perfektní záskok, Hodná holka či Objekt mé touhy. Nikdo moc nechápe, jak to stíhala, ale vypracovala se kvůli tomu až na vrchol. Ženy z celého světa chtěly být jako ona. V seriálu i mimo něj nosila nespočet účesů, kterými inspirovala nejen okolí. 

Popularitu jí přinesl i vztah s Bradem Pittem, který kvůli ní opustil Gwyneth Paltrow. Brad a Jennifer se seznámili v roce 1998 a byla z toho láska. Sladké „ano“ si řekli o dva roky později. Pak nastal rok 2005, kdy Brad potkal při natáčení snímku Pan a paní Smithovi Angelinu Jolie. Pobláznil se do ní, Jennifer opustil a s Angelinou si pořídil šest dětí. Vztah ale stejně nedopadl dobře.

V lásce má smůlu

Zahraniční média neustále spekulují o tom, že se Jennifer a Brad dají opět dohromady, jelikož herečce vztahy také příliš nevycházejí. Po dvou a půl letech od svatby se rozvedla s Justinem Therouxem a na další lásku stále čeká. Děti žádné nemá a k tomu, zda je může mít, se nikdy nevyjádřila. Možná dala jen přednost kariéře úspěšné herečky.

Na co sáhne, to se jí daří. Fanouškům udělala radost a založila si účet na Instagramu. A strhla absolutní rekord v rychlosti, jakou jí fanoušci přibývali. Naposledy jste Jennifer Aniston mohli spatřit ve filmech jako Já, Knedlíček nebo Vražda na jachtě, kde jako vždy exceluje.

Další články

Lu Gregorová

Trend: Fitko v obýváku

Nepotřebujete permanentku, nemusíte bojovat s rezervačním systémem v přeplněném fitku. Stačí vzít do ruky ručník nebo karimatku, lahev s vodou a…

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky