Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Účesy podle Jennifer Aniston: Inspirujte se u herecké ikony

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Zdroj: profimedia
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je asi nejpopulárnější z šestice Přátel, tedy seriálu, který ji v devadesátých letech vystřelil do výšin. Tahle megastar udává trendy už desítky let, ať už už se jedná o stravu, módu a nebo účesy. 

V začátcích seriálu způsobila mnoha kadeřnicím zánět šlach, protože všechny ženy chtěly mít účes jako Rachel Green. Ač se to ale nezdá, Jennifer účesy pravidelně mění. Důkaz najdete v galerii.

Jennifer Aniston je považována za velmi talentovanou komediální herečku, která se de facto jako jediná z party Přátel dokázala od seriálu odpoutat. Málokdo v ní dodnes vidí jen Rachel Green tedy postavu, kterou v seriálu ztvárnila. U ostatních herců tomu tak mnohdy je. Stali se prostě herci jedné role. Aniston měla kliku, ale za úspěch může i její píle.

Ženy chtěly být jako ona

Během natáčení totiž dokázala pracovat i na jiných projektech. Paralelně s Přáteli hrála třeba ve filmech Perfektní záskok, Hodná holka či Objekt mé touhy. Nikdo moc nechápe, jak to stíhala, ale vypracovala se kvůli tomu až na vrchol. Ženy z celého světa chtěly být jako ona. V seriálu i mimo něj nosila nespočet účesů, kterými inspirovala nejen okolí. 

Popularitu jí přinesl i vztah s Bradem Pittem, který kvůli ní opustil Gwyneth Paltrow. Brad a Jennifer se seznámili v roce 1998 a byla z toho láska. Sladké „ano“ si řekli o dva roky později. Pak nastal rok 2005, kdy Brad potkal při natáčení snímku Pan a paní Smithovi Angelinu Jolie. Pobláznil se do ní, Jennifer opustil a s Angelinou si pořídil šest dětí. Vztah ale stejně nedopadl dobře.

V lásce má smůlu

Zahraniční média neustále spekulují o tom, že se Jennifer a Brad dají opět dohromady, jelikož herečce vztahy také příliš nevycházejí. Po dvou a půl letech od svatby se rozvedla s Justinem Therouxem a na další lásku stále čeká. Děti žádné nemá a k tomu, zda je může mít, se nikdy nevyjádřila. Možná dala jen přednost kariéře úspěšné herečky.

Na co sáhne, to se jí daří. Fanouškům udělala radost a založila si účet na Instagramu. A strhla absolutní rekord v rychlosti, jakou jí fanoušci přibývali. Naposledy jste Jennifer Aniston mohli spatřit ve filmech jako Já, Knedlíček nebo Vražda na jachtě, kde jako vždy exceluje.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky