Sedmdesátiletý herec Jeff Bridges, který je známý například z filmů jako Big Lebowski, Beze strachu nebo Iron Man se na sociálních sítích se svými fanoušky podělil o smutnou novinku. Během vyešetření mu totiž lékaři našli zhoubný nádor. „Jak by řekl Dude, na povrch vypluly nové skutečnosti. Diagnostikovali mi lymfom. Přesto, že je to vážné onemocnění, mám velké štěstí na opravdu skvělý tým lékařů. Moje vyhlídky jsou dobré,” napsal v pondělí herec na svůj Instagram.

„Začínám s léčbou a budu vás informovat o průběhu uzdravování a o tom, jak se to bude vyvíjet dál,” pokračoval ještě Jeff Bridges s tím, že dá svým příznivcům vědět, jak se jeho stav vyvíjí. „Chtěl bych poděkovat celé své rodině a přátelům za jejich podporu a lásku,” dodal závěrem a zároveň sledující vyzval k tomu, aby šli k probíhajícím volbám.

O svém diagnóze informoval herec na sociální síti

Jeff Bridges pochází z umělecké rodiny. Na svém kontě má obrovské množství nezapomenulných rolí, z nichž mu některé přinesly dokonce nominaci na Oscara. Nominovaný byl za svůj život celkem sedmkrát, z toho jednu nominaci proměnil ve vítězství. Je rovněž vášnivým muzikantem, vydal tři studiová alba. Jeho manželkou je Susan Gestonová, kterou si vzal v roce 1977.

Bridgesův příspěvek nasvědčuje tomu, že je jeho onemocnění pod kontrolou. Jeff chválí hlavně přístup lékařů. Ve svém příspěvku nezapomněl příznivce vyzvat k tomu, aby se zapojili do aktuálního politického dění ve Spojených státech a vydali se podpořit své favority k prezidentským volbám.

Herec je stále velmi herecky vytížený a stále neztrácí své charisma.