Francie se minulý týden rozloučila s hercem Jeanem-Paulem Belmondem, a to rovnou prostřednictvím dvou ceremoniál.. První z nich proběhl ve čtvrtek na nádvoří pařížské Invalidovny, kam zavítaly tisíce lidí, aby mohly za svého idola zapálit svíčku či položit květinu. O den později se pak uskutečnil Belmondův pohřeb. Legenda francouzského filmu za sebou zanechala velký odkaz a nesmazatelně se zapsala do dějin. Kromě nestárnoucích snímků po něm zůstala i jeho početná rodina, která se nyní snaží se smrtí milujícího otce a dědečka vyrovnat.

Na stará kolena otcem

Jean-Paul Belmondo byl i v pokročilejším věku nesmírně čilý, o čemž svědčí i fakt, že si ve svých sedmdesáti letech pořídil se svou bývalou manželkou Natty dceru Stellu. Přestože vedle sebe na veřejnosti vypadali spíše jako dědeček s vnučkou, byl si Belmondo se svou nejmladší dcerou nesmírně blízký. Jak uvedl Blesk, Stella svého tatínka brala spíše jako kamaráda než jako rodiče a spojovalo je velmi silné pouto.

Pravdou ovšem zůstává, že si mladá kráska se svými sourozenci tak úplně nerozuměla. Kvůli výraznému věkovému rozdílu pro ně mohlo být obtížnější najít téma ke společné konverzaci. Jejímu bratrovi Paulovi je 57 let a sestře Florence 60. I proto se Stella na pohřbu svého tatínka držela spíše jeho vnoučat, ke kterým má věkově přece jen o něco blíže.

Dosud nezveřejněné fotografie

A právě Stella a Belmondova vnučka Annabelle po smrti filmového velikána na sociálních sítích sdílely dosud nezveřejněné snímky z rodinného alba. Zatímco Stella publikovala jen jednu fotografie a připojila k ní červené srdce, vnučka Annabelle světu ukázala rovnou několik fotografií. „Každý si zaslouží mít takového dědečka, jakým jsi byl ty. Bylo pro mě požehnání mít tě ve svém životě,” napsala na Instagram Annabelle.

Stella zveřejnila snímek z dětství:

Belmonda na snímcích z rodinného alba připomněla i vnučka Annabelle:

Související články