Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je Milan Šteindler týraný muž?

Zdroj: Profimedia.cz

Jaká by to hanba byla, kdyby žena muže bila, jaká by to hanba byla, kdyby se jí dal... Donedávna to byla jen lidová písnička. Teď se v médiích za týraného muže označil herec a režisér Milan Šteindler. Proč?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dnes si řekneme jen pár slov o jednom dost nechutném rozvodu.

Válka Šteindlerových

Když se lidé rozvádějí a nechtějí si vyjít navzájem vstříc, vyplave na povrch ledacos. Při rozvodu Milana Šteindlera se však pere hodně špinavé prádlo. Pravdou je, že jako první s tím začala Šteindlerova manželka Janka. Svého muže označila za sexuálního zvrhlíka a násilníka. Šteindler teď kontroval a nazval svou ženu agresivní hysterkou, která ho již delší dobu psychicky i fyzicky týrá. Kde je pravda?

Milan Šteindler

Každý má argumenty, ale…

Milan Šteindler při osobním setkání působí skromně a zakřiknutě. Tak, že lze uvěřit, že by se mohl skutečně stát obětí týrání. A jestliže se muž k něčemu tak pro něj potupnému veřejně přizná, má k tomu asi dost pádný důvod. Co ale k jeho postavení bezbranné oběti moc nesedí, je incident, který se stal před více než rokem. Šteindlera tehdy z agresivního napadení obvinil jeho osmnáctiletý syn Oliver. A režisér k tomu neřekl ani popel. Na druhou stranu, na paní Šteindlerové je na první pohled znát, že je to velmi energická dáma, která umí jít za svým a být ostrá jako břitva. A tak, i když nemám ráda všechny ty řeči, jak ženské udělají všechno pro to, aby z chlapa dostaly peníze (a tady jde hlavně o peníze), vrtá mi celá tahle kauza hlavou... Nedělám žádný závěr a ptám se: Co si o tom myslíte vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky