Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je jim deset a už vydělávají miliony!

Zdroj:

Místo hrátek v mateřské škole natáčejí reklamu na cornflakes, v 10letech za sebou mívají svůj herecký debut po boku mega hvězd Toma Cruise či Jodie Fosterové, ve 13 rozdávají autogramy coby zavedené mezinárodní hvězdy.

„Proč čekat, až budu starší? Chci být jiná už nyní, chci být skvělá a slavná jako moje mamka a taťka,“ říká teprve devítiletá Willow Smithová (na snímku nahoře).

Dcera herce Willa Smithe a zpěvačky Jady Pinkettové vtrhla do hudební branže jako malý uragán a se svým prvním singlem Whip My Hair se stala velkou senzací.

Jedno z videí si můžete pustit zde:

Oficiální verzi videoklipu na serveru YouTube zhlédlo sedm milionů lidí, píseň malé Willow se hraje rovněž v klubech. Nadaná zpěvačka plánuje v době svých 10. narozenin vydat první album. Svůj styl označuje jako punk rock a za své hudební vzory považuje Billyho Idola a Lady GaGa.

Malá Ally, pamatujete?

„O práci herečky jsem nikdy nesnila, nebylo ani kdy. Prostě jsem se pro ni narodila,“ tvrdí americká dětská superhvězda Dakota Fanningová (16).

Dříve blonďatý andílek s roztomilou tvářičkou, dnes dospívající slečna, která o sobě může bez uzardění tvrdit, že strávila před kamerou většinu svého života. Jen co si odbyla křest s reklamou (nejpovedenější prý byla ta na prací prášek), vrhla se do světa nekonečných seriálů.

Jako šestiletá se zmítala na operačním stole hvězdně obsazené Pohotovosti, milovníci Ally McBealové si ji můžou pamatovat ze scén z Allyina dětství.

Dokáže hrát tak přesvědčivě, že ve vypjatých scénách spolehlivě rozpláče diváky i celý štáb. Je na to prý velmi pyšná. Stačí vzpomenout na romantický příběh Koření života, v němž ztvárňuje holčičku, jíž zemřela matka, a Catherine Zeta-Jonesová v roli jediné příbuzné se o ni musí postarat.

K nejnovějším počinům rodilé Newyorčanky Abigail Breslinové patří její divadelní výkon na Broadwayi, kde ztvárňuje hluchoslepou dívku.

V soukromí se ráda dívá na strašidelné filmy.„Pohádky mě nikdy moc nebavily,jsem posedlá horory, Stmívání jsem viděla dvanáctkrát,“ chlubí se.

Hannah Montana není neviňátko

Poněkud náročnějším obdobím prochází momentálně již zavedená -náctiletá popová hvězda Miley Cyrusová (17). Nejprve se proslavila v hlavní roli seriálu Hannah Montana, v němž si jejího tátu zahrál její vlastní otec, zpěvák Billy Ray Cyrus.

Posléze nastartovala úspěšnou sólovou pěveckou kariéru (její roční výdělky se dnes odhadují na 15 milionů dolarů).

Právě v této době ji ani tak netrápí kritika za to, že dává příliš na odiv svou sexualitu, ale spíš prohlášení rodičů, že podali po 17 letech manželství žádost o rozvod.

„Je to velmi těžká doba pro celou naši rodinu,“ posteskla si Miley, jež má ještě čtyři sourozence. Budiž jí útěchou, že fanoušků má stále zástupy. Patří k nim i dcery amerického prezidenta Baracka Obamy, takže zpěvačka už dokonce navštívila Bílý dům.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU