Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Plačková měsíc po porodu vypadá perfektně, ukázala hubené nohy v krátké sukni

Zuzana Plačková a Jasmina Alagič
Zuzana Plačková a Jasmina Alagič
Zdroj: Profimedia
Zuzana Plačková a Jasmina Alagič

Měsíc po porodu svého prvního dítěte syna Diona vyrazila influencerka Zuzana Plačková na společenskou akci. Dorazila se svou věrnou kamarádkou Jasminou Alagič, své outfity dokonce sladily do jedné barvy. 

Zuzana patří mezi milovnice extravagantních věcí, to ukázala i nyní při volbě svého outfitu. Ve světle růžové šifonové sukýnce dorazila na módní show Fashion Live 2022, hrdě usedla hned do první řady. I Jasmina zvolila růžovou barvu oblečení, akorát ve výraznějším odstínu.

Matky na útěku

Zuzanu Plačkovou během těhotenství trápilo hlavně to, že nabrala plno kilogramů, přiznala se, že vážila metrák. Nutno říct, že nabraná těhotenská kila z ní velmi rychle mizí. Zatímco si se svou kamarádkou vyrazily, měsíčního Diona hlídal doma manžel René Strausz. Minulý rok je společně zatkla policie kvůli podezření na obchod s drogami a zbraněmi. Po pár dnech v předběžné cele je ale oba pustili a zanedlouho oznámila Plačková těhotenství. 

Zuzana Plačková Zuzana Plačková Zdroj: Profimedia

Podnikatelky

Zuzanu a Jasminu pojí společné podnikání. Plačková pod svou značkou prodává řadu věcí, mezi nimi naleznou fanoušci i v posledních letech velmi oblíbený produkt kolagen. Jednu z řad kolagenu vytvořila pro Plačkovou její kamarádka Jasmina Alagič. Výrobek hrdě nesl její jméno, samotná Jasmina ho propagovala i na svém Instagramu. Zkrátka se stala druhou tváří značky Plačkové. To ovšem byl jen začátek, mladé maminky spolu vytvořily i legínové soupravy v přepočtu za více než dva a půl tisíce korun. Velkého nadšení od fanoušků se ovšem nedočkaly. Kolagen i srdíčkové soupravy jsou svými cenami pro běžně pracující ženy cenově nedostupné.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky