Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jasmína Alagič po porodu riskuje: Ohrožuje sebe i syna Sanela!

Rytmus Alagič
Rytmus Alagič
Zdroj: profimedia
Rytmus Alagič

Raper Patrik Vrbovský alias Rytmus se konečně dočkal a jeho krásná manželka Jasmína Alagič mu porodila syna Sanela. Necelé dva týdny od porodu se ale Jasmína nesmyslně přepíná a místo, aby dodržovala šestinedělí, už jezdí po výletech! Uvědomuje si novopečená maminka všechna rizika?

Supermáma

Jasmína to má těžké. Rodila sice na soukromé klinice, která víc než porodnici připomínala hotelový pokoj se vším servisem, ale musela podstoupit náročnou operaci a syna Sanela přivedla na svět císařským řezem. Možná novopečenou maminku mate fakt, že už pár hodin po porodu vypadala jako z katalogu a odmítá dodržovat klidový režim během šestinedělí.

Nebere v potaz rizika, která jí a jejímu synkovi hrozí.

Při nadměrné námaze se může jizva, která musela protnout neuvěřitelných osm vrstev břišní stěny, rozestoupit nebo se vytvořit velké množství srůstů. Může se objevit zánět dělohy, infekce močových cest, trombóza nebo dokonce embolie. Takové komplikace vyžadují další hospitalizaci a chirurgický zákrok. Neohrožuje však jen sebe, ale i dítě. Během šestinedělí se mu zoceluje imunitní systém a je důležité, aby ho matka chránila před vnějšími vlivy.

Celý svět

Manželé všechny překvapili, když necelé dva týdny po narození Sanela vyrazili na výlet. Dlouhá procházka jim byla málo, a tak se vydali autem za hranice.

"Mám nového nejlepšího kamaráda na cestování! Dnes máme za sebou takový první delší výlet a povím vám, je to náročné. Spolu se Sanelem ale projedeme ty nejkrásnější místa na světě," plánuje Jasmína na Instagramu budoucnost malého synka. Energie mají dost, ale zdraví by mělo být přednější.

Říká se: "Pospíchej pomalu!"

Plnou parou vpřed

Hyperaktivní a natěšená moderátorka se nenechá jen tak něčím zastavit a podle fotek, které poslední dobou zvedají jiné maminky ze židlí, je připravená ukázat synovi opravdu celý svět. A ani ona sama si nepřipouští, že teprve před pár týdny porodila. Jako by si vzala na tři dny volno a nic se nezměnilo.

Rytmus by měl zakročit a svou krásku držet v klidu. Snad nebude mít návrat do "normálního" režimu pro nikoho ze zúčastněných zdravotní následky. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky