Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jasmina Alagič promluvila o financích: Účty platí Rytmus

Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský
Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský
Zdroj: Profimedia
Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský

Jasmina Alagič na svém Instagramu fanouškům prozradila, jak si s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem dělí finance. Moderátorka a manželka známého rapera dopodrobna popsala, kdo u nich platí běžné výdaje i kolik investovala do společných nemovitostí.

Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský vychovávají společně syna Sanela a jejich láska jen vzkvétá. Moderátorka se pravidelně na Instagramu chlubí svou dokonalou rodinkou, ačkoliv tvář malého chlapce zatím před veřejností úzkostlivě skrývá.

I když si Alagič nechává část svého soukromí, se svými sledujícími ráda rozebírá různorodá témata a tentokrát se rozhodla otevřít finance ve vztahu. 

"Mě takové věci velmi zajímají a nebudu jen zvědavá, ale budu i otevřená: my to máme tak, že všechny účty platí můj manžel, ostatní výdaje z většiny platím já," překvapila moderátorka.

Byt jsme koupili společně

"Dovolené, rozmary, potřebné a nepotřebné věci velmi spontánně na střídačku, prostě toto vůbec neřešíme, nemovitosti máme tak, že dům koupil můj muž = ale je náš, chatu stavím já za moje peníze = ale je naše, byt jsme koupili společně a všechny ostatní investice jsou stejnou měrou společné," prozradila Jasmina Alagič, jak mají doma s Rytmusem rozdělené placení.

Jasminu Alagič prý na téma financí přivedlo poučné video, ve kterém se dozvěděla, že by měla vlastnit s manželem alespoň čtyři bankovní účty.

"Účet, na který se vkládají a odkud se platí všechny potřebné pravidelné účty, účet, kde oba přispívají každý měsíc sumou pro ně přijatelnou a je jejich společným spořícím účtem, a když odtud budou chtít vybírat, potřebují podpis toho druhého, takže manipulace s těmito penězi je po rozhodnutí obou, dále čistě jeho účet, kam si posílá peníze pro své potěšení, a čistě její účet na její sny, rozmary, cokoli," vysvětlila moderátorka. 

Všechny běžné účty prý platí Rytmus, o zbytky výdajů se manželé dělí

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky