Talentovaná komediální herečka Jaroslava Kretschmerová byla známá už jako mladá dívka. Diváci si ji nejvíce oblíbili jako bláznivého Evíka z trilogie Slunce, seno. Kdo by si nepamatoval její ztřeštěné kreace, když tančí po JZD s umělou mluvící květinou nebo sleduje porno s živočichářem Béďou v podání Jiřího Lábuse.

Jaroslava Kretschmerová si však soukromí pečlivě chrání, mluví o něm minimálně, proto její fanoušci nemají moc možností poznat, jak jejich oblíbená zrzavá herečka žije.

I její milostný život zůstává opředen mnoha tajemstvími. V průběhu života se po jejím boku objevilo jen pár mužů a ani s jedním to nevyšlo. Říkalo se, že je herečka příliš temperamentní a je jí přednější práce než soukromý život.

První velkou lásku Jaroslava prožila až ve středním věku, protože na ni dříve neměla čas a ani náladu. Vyhovoval jí život na jevišti a mezi přáteli. Partnera nehledala.

I když si Kretschmerová našla vážnou známost, nechtěla se o ni s médii podělit a svůj vztah úzkostlivě tajila. Herečka byla tak šťastná, že se bála, aby se to nepokazilo. Prý byla v jednání i svatba, na kterou však nakonec nedošlo a i vztah ztroskotal.

Bohužel se však kvůli nešťastným vztahům nemohla stát matkou, což ji podle svědectví přátel dodnes mrzí. Někdo také říká, že trpí neznámým onemocněním, kvůli kterému děti mít nemůže. Jaká je však pravda, to ví jen sama Kretschmerová.

Herečka je však velmi silná žena, dle svých slov si nenaříká a v životě jí vlastně nic nechybí. Je zdravá, má hereckých příležitostí víc než dost, a protože nemá vlastní děti, věnuje se alespoň charitě pro nejmenší.

Třeba je jen mazaná a svého partnera před médii tají. I to je možné, vypadá totiž stále skvěle, a v poslední době navíc září štěstím, což by k nové lásce mohlo klidně směřovat. Tak uvidíme, jestli Evík konečně ukáže svého milence.