O vztahu Jaroslava Svěceného a Moniky Trávníčkové, která s hudebníkem spolupracuje jako jeho produkční, se poprvé začalo mluvit v roce 2021. Dvojice spolu totiž z pracovních důvodů tráví skutečně hodně času, a tak se začalo řadě lidí zdát, že mezi nimi vzniklo hlubší pouto.

Dvojice spolu dokonce údajně strávit noc, což se neobešlo bez velkého zájmu novinářů. Tehdy se manželka známého prince z pohádky Tři oříšky pro Popelku vyjádřila v tom smyslu, že společně s Jaroslavem Svěceným pouze podepisovali kopie nového hudebního alba a tato práce se jim protáhla až do pozdních nočních hodin. Ani tak se jí ovšem veškeré spekulace utnout nepodařilo.

V tu dobu se také na facebookovém profilu Divadla Pavla Trávníčka objevil skutečně podivný příspěvek. “Monika se rozhodla žít s Jaroslavem Svěceným a Maxmiliána (syna známého páru, pozn. red.) vždycky šoupne na Moravu, já s tím nemůžu nic dělat. Kdo mi pomůže neztratit syna?” stálo v něm. O pár hodin později zvláštní sdělení zmizelo a dvojice se poté vyjádřila v tom smyslu, že byl účet napaden hackery, kteří jsou autory značně zmateného textu. Jak to ale ve skutečnosti bylo, ví pochopitelně pouze manželé Trávníčkovi, jejichž vztah se v tu dobu měl nacházet ve vážné krizi.

Krizi nakonec manželství Trávníčkových ustálo

Že se jejich manželství otřásá v základech, posléze sám Pavel Trávníček přiznal. K jedné z hádek v jejich domě tehdy dokonce musela dorazit policie, která to následně potvrdila i deníku Blesk. “V sobotu krátce před druhou hodinou ranní jsme vyjížděli v Mnichovicích k řešení případu a prověření oznámení o narušení občanského soužití mezi partnery. Více v tuto chvíli nebudeme komentovat,” znělo sdělení mluvčího mužů zákona. Po tomto incidentu postupně celá aféra vychladla, známý pohádkový princ a jeho paní jsou stále spolu a vypadá to, že krize je již definitivně zažehnána.

Jaroslav Svěcený ovšem po čase musel řešit další skandál. A to když se letos na jaře objevily zprávy o jeho dalším údajném poměru s herečkou Zdeňkou Volencovou Žádníkovou. S informací přišel deník Aha!, jehož zdroj hudebníka spatřil v družném doprovodu pohledné herečky v italské Cremoně. Oba se přitom prý k sobě měli spíše jako zamilovaný pár, než kolegové na pracovní cestě. Právě o čistě pracovní výjezd přitom podle Jaroslava Svěceného šlo - spolu se Zdeňkou Žádníkovou Volencovou měli podepisovat smlouvu o zápůjčce houslí pro Festival hudby na Zámku Dobříš.

“Jestli se pořád takhle bude o mě psát, tak se ženy za chvíli budou bát se mnou vystupovat, protože jakmile se vedle mě objeví, už z nich hned jsou moje přítelkyně. Je to vážně sprosté,” sdělil Jaroslav Svěcený tehdy redakci Kafe.cz s tím, že jej s krásnou umělkyní, která je vdanou matkou čtyř dětí, pojí skutečně pouze přátelský a kolegiální vztah.

Související články