Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanychová pro Soukupa dřela zadarmo, tomu hrozí kvůli dluhům prodej nemovitostí

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová

Zatímco Agáta Hanychová se po rozchodu oklepává po svém, tedy změnou účesu, navštěvováním kosmetických salonů a trávením volného času s rodinou, jejímu expartnerovi Jaromíru Soukupovi pravděpodobně příliš mnoho času na sebrání se nezbývá. Čelí závažným finančním problémům, na které nyní zůstal bez podpory někdejší partnerky úplně sám. A vzhledem k tomu, že mu hrozí dokonce nucený prodej majetku, situace mu velmi pravděpodobně nedá spát.  

Na sociálních sítích i ve vysílání na televizní stanici Barrandov se Jaromír Soukup snaží působit dojmem, že vše běží tak, jak má. Kromě drobného projevení citů a lítosti nad rozchodem s pohlednou influencerkou, se kterou má malou dceru Rozárku, na sobě žádné problémy nedává znát, nebo se o to alespoň pokouší. 

Na první pohled je ale vidět, že se na něm náročné životní období velmi podepsalo. Ve tváři působí strhaně a unaveně a skoro se zdá, že toho za poslední dobu příliš mnoho nenaspal. Zdaleka za tím ovšem není pouze rozchod, o kterém se podle dostupných informací měl dovědět z internetového prohlášení své bývalé lásky. 

O Soukupových finančních problémech se ví již nějakou dobu. Stejně tak nejsou tajemstvím stížnosti jeho bývalých zaměstnanců, kterým Soukupovo mediální impérium údajně nezaplatilo. Nejprve se mělo za to, že se to týká pouze externích zaměstnanců, ale ukazuje se, že mediální magnát dluží také řadě českých známých osobností. 

Deníku Aha! se se svou zkušeností svěřila například moderátorka a publicistka Zuzana Bubílková. “Je to pravda, televize mi nezaplatila zhruba dvanáct tisíc korun. Měla jsem tam asi měsíc pořad, pak byly prázdniny a pak nastoupila Agáta, takže mi zavolali, že se to ruší,” svěřila se. Podle informací deníku Blesk navíc Jaromír Soukup nezaplatil za pořady Agáta Jaromíra Soukupa a Holčičky své expartnerce, která pro něj údajně měla točit zadarmo. 

Situace s dluhy je pro Jaromíra Soukupa velice vážná. Jak uvádí web Echo 24, Soukupovy firmy si totiž v letech 2014 až 2019 vzaly úvěr ve výši 530 milionů korun, za který ručí právě některými pozemky. Katastr nemovitostí pak uvádí, že několik Soukupových pozemků je zatíženo příkazy k prodeji, které vznikly mezi 14. a 18. srpnem 2023. Exekuční příkaz na Soukupovu společnost Médea podala 17. srpna 2023 agentura Knowlimits u Obvodního soudu pro Prahu 4. V tomto soudním sporu si nárokuje 70 milionů korun. Na Soukupa pak existuje řada dalších pohledávek. 

Pokud tedy expartner Agáty Hanychové nechce přijít o obrovský majetek, místo litováním zlomeného srdce se nyní musí pořádně otáčet a přemýšlet, jak se z průšvihu bez ztráty kytičky dostat.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky