Jaromír Soukup se poprvé od rozpadu vztahu s matkou své roční dcery Miy objevil ve společnosti v doprovodu ženy.

Se sympatickou tmavovláskou už novináři přistihli majitele TV Barrandov před pár měsíci na večeři v centru Prahy.

„Komentoval to tak, že jsou pouze přátelé a mají společné téma ohledně rozchodu, oba jím totiž v tu dobu procházeli,“ objasnil Blesku zdroj ze Soukupova okolí.

O víkendu ale dělala Michaela Taschnerová podnikateli oficiální garde na vyhlášení Miss Czech republic v pražském Foru Karlín.

Dvojice se zná dlouhé roky

Brunetka je matka tří dětí a údajně se rozvádí. Se Soukupem ji pojí dlouhá historie. Podle informací již zmíněného webu se dvojice seznámila během působení miliardáře na ministerstvu školství pod vedením tehdejší ministryně Dany Kuchtové.

Soukup měl do října 2007 na jako náměstek na starosti veřejné zakázky, vnější vztahy a komunikaci a ve stejnou dobu řídila odbor vnějších vztahů a komunikace Michaela Taschnerová, která zde působila také jako tisková mluvčí.

Zda je ovšem bývalá kolegyně jeho novou partnerkou, Jaromír zatím odmítl prozradit. „Bez komentáře,“ odpověděl stručně.

Ani na dotaz ohledně toho, zda je nyní šťastný, nechtěl reagovat konkrétně. „Nemám čas nad tím přemýšlet, ale slibuju, že se nad tím zamyslím,“ dodal s úsměvem.

Zatímco Soukup si podle všeho užívá čerstvou lásku a působí spokojeně, jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová měla v posledních dnech též důvody k dobré náladě. Soud totiž vyhověl jejímu požadavku o navýšení alimentů.

Jakub Prachař dorazil k soudu sám, zatímco jeho exmanželka musela být se synem v nemocnici a poslala za sebe právničku.

Herec podle svědectví přítomných redaktorů webu Expresu působil zprvu v dobré náladě, to se ovšem změnilo po dvaceti minutách v jednací síni. Během přestávky pak Jakub začal na chodbě vykřikovat různé peprné nadávky, evidentně adresované Hanychové.

„Alkoholička a psychopatka...Vydělává 600 tisíc měsíčně... Mělo by to mít nějaké morální hranice. Jste zatvrzelý. To jsou fakt nesmysly, já budu posílat 25 tisíc....,“ postěžoval si Prachař, který byl z verdiktu více než rozladěný.

Hanychová ve svém podcastu před časem prozradila, že jí Jakub na dceru platí 10 tisíc, což se nyní změní. Dle nového rozsudku má herec nově platit 35 tisíc měsíčně, podmínkou ovšem je, že 15 tisíc z částky půjde na spořící účet malé Miy.

Související články