Jaromír Soukup má v lásce velkou smůlu. A není řeč jen o aktuálním dění. Moc štěstí totiž neměl ani v minulosti, byť se několikrát zdálo, že se mu podařilo najít tu pravou. Nakonec od něj ale všechny ženy odešly. První z nich byla herečka Kateřina Brožová.

Nechtěla poslouchat

Kateřina Brožová a Jaromír Soukup se dali dohromady v roce 2014. O dva roky později podnikatel nestárnoucí herečku požádal o ruku a začala se plánovat honosná veselka. Jenže na ni nakonec vůbec nedošlo a namísto svatby přišel v roce 2019 rozchod. Iniciovala ho Brožová, která si patrně uvědomila, že vedle sebe potřebuje někoho, kdo jí dá jistou volnost a svobodu.

„Ano, jsem neposlušná. Vždycky jsem chtěla dělat svou práci. Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který je z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy,” uvedla kdysi k rozchodu v pořadu Show Jana Krause. V jiném rozhovoru pro iDNES pak prozradila, že se s ní nikdy nikdo nerozešel a ve všech svých vztazích to byla ona, kdo dal druhému košem.

Krátký románek

Po Kateřině Brožové se dal Jaromír Soukup dohromady s operní divou Terezou Mátlovou, která kvůli podnikateli dokonce odešla od svého dlouholetého partnera Františka Janečka. Jak rychle ale vztah začal, tak také skončil a podle informací eXtra.cz spolu dvojice vydržela necelé 4 měsíce. „Je to tak, že od pátku už nejsou spolu. Iniciátorem byla Tereza,” prozradil tehdy zdroj z jejich okolí.

Už neměla sílu

Dosud poslední partnerkou Jaromíra Soukupa byla Agáta Hanychová, se kterou podnikatel strávil rok a půl. Během té doby se dočkali také společné dcery Rozárky a zdálo se, že tentokrát to oběma opravdu vyjde. Opak byl ale pravdou. Už v srpnu 2023 se začalo spekulovat o tom, že vztah pomalu spěje ke svému zániku, což se nakonec ukázalo být pravdou. Agáta pak na sociální síti oficiálně oznámila, že se Soukupem nadále netvoří pár. A dle dostupných informací to měla být rovněž ona, kdo vztah ukončil. Údajně se tak rozhodla kvůli Soukupově neustále špatné náladě, která pramenila z jeho starostí s jeho zadluženou firmou.

Související články