Jaromír Soukup momentálně prochází nesmírně náročným obdobím. Nejenže musí řešit exekuce spojené s jeho firmou Médea, ale také se dostal do hledáčku policie. Ta jej kousek od jeho domu zastavila a společně se zásahovou jednotkou ho prošetřovala. Zvláštní incident mediální magnát popsal na sociální síti.

Absolutní nesmysl

Soukup popsal, že byl po dlouhém dni na cestě z práce domů a kousek od jeho bydliště jej zastavila policie. „Na místě byla připravena zásahová jednotka, z vozu vyskákali čtyři po zuby ozbrojení policisté. Legitimovali mě a ptali se, zda jsem ochotný podstoupit test na drogy a alkohol. Víte, já jsem nikdy v životě žádnou drogu nevzal, ani nevezmu, nikdy. Proto mi to přišlo naprosto absurdní. O mně je známo, že drogy zásadně nesnáším,” vyprávěl rozčílený Soukup s tím, že pochopitelně všechny testy podstoupil a zkoušky byly samozřejmě negativní. Nařčení pak považoval za absolutní nesmysl.

Snaha o zastrašení

O zásah policie se podle Soukupa postaral někdo, kdo se jej snaží zastrašit a umlčet. „Mě nikdo nezastraší. Někdo mi chtěl naznačit, že mám mlčet. Takhle si tu žijeme. Neuvěřitelné. Jsem svobodný člověk ve svobodné zemi. Alespoň doufám. když se někdo u nás nebojí, tak prostě bude mít problémy,” napsal k příspěvku.

Na videu působí Soukup poměrně unaveně. A není se čemu divit. Jak bylo zmíněno, kromě policie trápí magnáta také obří dluhy jeho společnosti. Ta měla dle informací webu eXtra.cz dlužit peníze za odvedenou práci i například modelce a moderátorce Haně Reinders. Soukup se však hájí tím, že částku moderátorka měla už dávno obdržet.

Související články