Jaromír Soukup se nedávno stal potřetí otcem a aktuálně se věnuje především péči o svou partnerku Agátu Hanychovou a jejich novorozenou dceru Rozárku. Mezitím ale musí majitel TV Barrandov řešit nepříjemné problémy ve svých firmách.

Podle informací webu Extra získaných v Centrální evidenci exekucí čelila nedávno Soukupova Médea insolvenci a v krátké době již podruhé řešili jeho dluhy exekutoři.

Před nedávnem měl mediální magnát veliké trable, když ho Česká televize a servisní firma TV Prima poslaly společně do insolvence kvůli dluhům za třicet milionů. Tím ale nezaplacené finanční závazky Jaromíra Soukupa neskončily.

Dcera může přijít o byt

Ačkoliv se Jaromír Soukup prezentuje jako miliardář s bezedným kontem, jeho neustálé dluhy budí různé otázky. Není to dlouho, co se majitel TV Barrandov zbavil jedné exekuce za pár desítek tisíc korun, kterou už splatil.

O pár týdnů později se ale v evidenci objevil další nesplacený závazek. Usnesení bylo vydáno teprve 11. dubna a Soukupova společnost měla zaplatit dluh 582 tisíc korun plus úroky. ​

Podnikatel pak opět částku urychleně uhradil, jelikož o pouhé tři dny později bylo řízení zastaveno. Podle zjištění Extra navíc při nedávném návrhu insolvence došlo k situaci, která partnera Agáty Hanychové vytočila doběla. Byt jeho dcery Natálie je od konce března zatížen zástavou ve prospěch investiční společnosti AVANT. To znamená, že pokud Soukup nebude včas splácet domluvené závazky, přijde o byt v hodnotě desítek milionů, který věnoval své dceři.

Miliardář se neustále topí v exekucích

Související články