Královna dětských srdcí Dáda Patrasová má zvlášť v posledních letech v českém mediálním prostoru poněkud kontroverzní pověst. Propírá se její údajně až příliš kladný vztah k alkoholu, stejně jako nekonečné šarvátky s manželem Felixem Slováčkem. V poslední době navíc její rodina prožívá těžké okamžiky, a to kvůli tomu, že její dcera, zpěvačka Anička Slováčková, se léčí s onkologickým onemocněním.

Ve společnosti se ukázala před pár dny - to když přišla podpořit svého syna Felixe Slováčka mladšího na koncert, kde ji kdosi uviděl se sklenkou vína v ruce. Za to umělkyně, která je známá tím, že pod vlivem již ztropila nejedno extempore, sklidila vlnu kritiky. Nečekaně se jí ovšem zastal právě mediální magnát Jaromír Soukup.

“Dáda Patrasová byla po dlouhé době ve společnosti, šla podpořit svého syna Felixe Slováčka juniora na premiéru crazy komedie Močál do Hudebního divadla Karlín. Jsme rádi, že Dáda omezila pití, stará se o Aničku, která bojuje o život, že omezila nebo zastavila spory s Felixem Slováčkem. Že jsou rodina. Máma, táta, Anička i Felix. Všichni držíme Aničce palce, aby svůj boj o život vyhrála,” pronesl ve vysílání pořadu VIP Svět a směrem k těm, kdo by si kritiku přesto neodpustili, výhrůžně dodal: “Na Dádu mi nesahejte.”

Moderátorky označil za sexuální objekty

Soukupova paměť je však očividně velmi krátká. Jako by zapomněl, do kterých slavných dam se již zvládl strefovat nebo je veřejně zostudit. Ewu Farnou označil za arogantní a nesoudnou, televizní moderátorky Lindu Bartošovou, Danielu Písařovicovou, Lucii Borhyovou nebo Emmu Smetanu označil víceméně za pouhé sexuální objekty, které úspěchu dosáhly pouze proto, že na televizních obrazovkách dobře vypadají.

Tím však zdaleka neskončil. Ve své talkshow tak zkritizoval například hereckou ikonu Jiřinu Bohdalovou, které vyčetl, že se příliš aktivně účastní společenského života. “Proč obráží každý den dva mejdany? Protože je to kšeft. Ona za to dostane zaplaceno,” řekl na její adresu poněkud neuctivě a dlouhý seznam jeho obětí tím ještě zdaleka není u konce.

Dádu Patrasovou hájí již poněkolikáté

kdy se veřejně postavil na její stranu. V době, kdy byla mediálním tématem číslo jedna její loňská dopravní nehoda, která jí nakonec stála nejen spoustu peněz, ale také řidičák, sklidila kritiku za své veřejné vystoupení ve Snídani s Novou, kam dorazila ve skutečně alarmujícím stavu a byl na ni žalostný pohled.

“Vyčítat jí, že nevypadá tak dobře jako tehdy, je asi tak stejně chytré jako říkat, že Cindy Crawford už není tak krásná jako před třiceti lety. Prostě čtyřicet let ženám pár vrásek udělá,” kontroval tehdy Jaromír Soukup.

“Je pravda, že je tak trochu mimo, hůře reaguje na otázky, ale nemůžete to přičítat alkoholu. Já jsem ji u nás nikdy opilou neviděl,” zarazil veškeré spekulace tehdy velmi přesvědčeně.

Související články