Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaromír Jágr o svých vztazích se ženami: "Problém je ve mně!"

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Jaromír Jágr je už zhruba rok single a zatím se žádná žena na obzoru neobjevila. Hokejový Bůh ale nyní odhalil hlavní příčinu krachu jeho vztahů. Prý za to může on sám.

Jaromír Jágr za dva roky oslaví padesátku, zatím ale nepotkal ženu, se kterou by zakotvil, oženil se, nebo měl potomky. Po boku známého hokejisty se už vystřídala nejedna kráska, po několika letech se ale vztahy vždy rozpadly.

Jágr zůstává vždy se svými ex kamarád i po rozchodu a vždy o nich mluví pouze v superlativech. Poslední vztah prožil s Veronikou Kopřivovou a všichni věřili, že právě ona bude ta pravá, kdo dotáhne starého mládence k oltáři.

Vztah ale nevydržel a dvojice se v klidu a tichosti rozešla. Zatímco Kopřivová si sotva pár měsíců po odchodu od hokejové legendy našla nového přítele, modela Miroslava Dubovického, Jágr zůstává stále sám. A nedávno poprvé odhalil, proč se mu v lásce nedaří!

Proč ale většina vztahů hokejisty po pár letech ztroskotaly? Šušká se, že hlavním důvodem je fakt, že je Jágr zcela oddaný své práci a jeho zapálení je až trochu na hraně workoholismu.

Jágr ale před pár dny na streamu na Instagramu poprvé odhalil svou citlivou stránku a přiznal, proč si nikdy nepořídil děti ani se neoženil.

"Na žádnou ze svých ex partnerek nedám dopustit. Všechny byly skvělé, problém byl ve mně. Nebudu nic říkat, ale nevíme, co by se stalo, kdybychom měli dítě. Možná že by to dnes bylo jinak," odhalil Jágr sledujícím své nejhlubší pocity. Navíc přiznal, že za rozchody mohl i jeho strach ze závazků.

"Z mého pohledu jsou nejhorší rozvody. Když máš malé dítě, neodnesou to ti dva lidé, kteří se rozcházejí, ale to dítě, z toho já mám strach. Mám blok, že bych mohl někomu negativně ovlivnit život!" překvapil hokejista svou upřímností.

Že by si konečně před padesátkou Jágr uvědomil, že rodinné zázemí je přeci jen důležité? Nebo přeci jen zůstane věrný jen své největší lásce-hokeji? To ukáže až čas. Zatím totiž žádná z nápadnic hokejistu nezaujala natolik, aby se vrhl do nového vztahu, a to jich nemá zrovna málo! Necháme se tedy překvapit, zda žádaný milionář nakonec najde spřízněnou duši...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky