Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaromír Jágr změnil účes a způsobil rozruch mezi svými fanoušky

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

 Jaromír Jágr se sem tam ozve svým fanouškům skrze sociální sítě. Tentokrát se hokejový král pochlubil na Instagramu se svým "covid" účesem a vzbudil tím pořádný rozruch! 

Díky Jaromíru Jágrovi nejspíš devadesátých letech neexistoval chlapec, který by nenosil takzvaný mullet! Vepředu krátká ofinka a dlouhý "ocásek" vzadu byl pro Jágra dlouhé roky naprosto charakteristický účes.

Doba se ale mění a s ní i Jágr trochu poupravil svůj vlasový styling, stále si ale nechává polodlouhé kudrlinky.

S druhou vlnou pandemie si ale hokejista nestihl dojít ke kadeřnici a sám přiznal, že vypadá jako neandrtálec! Fotografie vyvolala na Instagramu slušný rozruch, zatímco některým dámám se Jágr líbil i zarostlý, jiné ho dokonce přirovnaly k bezdomovci!

Jágr svým vzhledem překvapil.

"Doba kamenná 2020, covid foto," napsal Jaromír Jágr vtipný a trefný popisek k zarostlé fotografii na svém Instagramu.

"Vám sluší opravdu všechno," rozplývají se ženy nad divokým lookem Jágra v komentářích. Známý hokejista ale řeší aktuálně mnohem vážnější problém, než zarostlé vlasy, stále ho zlobí úraz z léta!

V listopadu by se měl Jágr vrátit na led!

Jaromír Jágr si v létě způsobil velice nepříjemné zranění, během tréningu si natrhl lýtkový sval, a tak si po letech musel dát nucenou pauzu na rekonvalescenci.

"Měl jsem natržený lýtkový sval, byl jsem mimo měsíc a půl. Poslední týden už jsem trénoval a věřím, že v nejbližší době bych se mohl také vrátit do sestavy. Ostatně Tomáš Plekanec říkal, že podepíše kontrakt jen za podmínky, že se na led vrátím a dáme si to spolu," tvrdil před měsícem.

Na led se Jágr chtěl vrátit již v září, nakonec ale musel datum posunout na listopad. Tak třeba mu nový účes přinese při zápase štěstí, necháme se překvapit a držíme palce!

Jaromír Jágr už není sám, našel si o 22 let mladší modelku Dominiku Branišovou!

Jaromír Jágr Jaromír Jágr Zdroj: Profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky