Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaromír Jágr chystá pro své fanoušky velké překvapení. Má umělecké ambice

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Jaromír Jágr se v posledních dnech nechal pozvat hned na dva rozhovory o svém životě, kde prozradil i věci, které jeho fanoušci možná netušili! Kromě své porodní váhy slavný hokejista odtajnil i plány do budoucna!

Jaromír Jágr je sice od rozchodu s Veronikou Kopřivovou sám, to mu ale nebrání naplno si užívat života. Hokejista se zaměřil hlavně na práci, a ačkoliv šanci potkat lásku rozhodně nezahodil, samota mu nevadí.

O svém životě si Jágr naposledy povídal s Barborou Strýcovou a v live streamu na sebe prozradil zajímavé informace.

Porodní váha

"Když jsem se narodil, vážil jsem 5,25 kilo. Rodiče měli dvě možnosti, hokej, nebo fotbal, ale s touhle váhou by fotbal hrát nešlo. Takže mě rodiče dali na hokej. Bylo to dané váhou, že jsem se narodil těžkej. Nebylo moc sportů, kde bych se mohl prosadit. Není to jako teď, kdy máš milion sportů. Dřív to byl fotbal, nebo hokej," tvrdí Jágr, který kromě sportu hodlá v příštích měsících věnovat čas psaní nové knihy.

U Jágra se začíná stávat tradicí, že za rozhovor požaduje domácí bábovku. Jednu mu nedávno upekla Eva Perkausová, která moderuje CNN News a podruhé se na pečení musela vrhnout i tenistka Bára Strýcová.

"Máš bábovku?" začal hokejista vtipně rozhovor se Strýcovou a rozpovídal se o svém životě. Aktuální situaci s koronavirovou pandemií Jágr nevnímá negativně. Za každé okolnosti si totiž snaží odnést něco pozitivního a to praktikuje i u takzvaných haterů.

Kritika, která motivuje

"Věřím, že i nejhorší kritika tě může posunout dál. Mě to motivuje. Věřím tomu, že bych možná bez toho dávno nehrál, i zlý věci tě posunou dopředu," svěřil se Jágr Strýcové! "Krizi beru tak, že nám skončila sezona, takže mám volno," uzavřel hokejista. Za největší novinku ale samotný Jágr považuje knihu, která bude prý úplně jiná, než předchozí dvě.

"Mám rozepsanou knížku ještě se dvěma lidmi, ve které bych chtěl shrnout určité věci, mé myšlení a v co já věřím. Předtím jsem napsal dvě knihy, ale ty byly hokejové, teď bych to chtěl udělat úplně jinak," nalákal Jágr na své nové dílo.

Psaní knihy by se chtěl věnovat známý hokejista nyní, když má volno od hokejové sezóny, a dílo to bude rozhodně zajímavé.

Tentokrát totiž do hodlá odhalit mnohem více ze svého nitra. A jelikož je Jágr hokejový Bůh a tak trochu národní hrdina, již teď se dá očekávat, že bude o knížku obrovský zájem. Sami jsme zvědaví, čím nás tentokrát překvapí. Budeme si ale ještě muset počkat, než sportovní hvězda celý příběh dokončí...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky