Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nového přírůstku se jistě nemůže dočkat! Jágr má v životě miminka důležitou roli

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Jaromír Jágr si svůj status starého mládence stále drží, do klanu Jágrů ale přesto brzy přibude nový člen. V očekávání ale není partnerka hokejisty, nýbrž jeho neteř, Pavlína Jágrová. Ta po strýčkovi chce, aby se stal kmotrem miminka.

Jaromír Jágr je sice už přes rok šťastně zadaný s o mnoho let mladší modelkou Dominikou Branišovou, zatím se ale nejznámější starý mládenec z Čech nerozhoupal vztah posunout na další metu.

Ačkoliv hokejista již za rok oslaví padesátku, do svatby ani otcovské role se příliš nežene a proto mu vyhovují vztahy s mladými kráskami.

Branišovou fanoušci tipují již od začátku jako osudovou ženu Jágra a všichni s napětím vyhlížejí, kdy ji požádá o ruku, nebo oznámí, že čekají společného potomka. Mezitím ale sportovce stihla předběhnout jeho neteř Pavlína.

S přítelem Sebastianem randí Jágrová tři roky

Jágrová se na mateřství těšila

Pavlína Jágrová se netajila tím, že by se ráda stala matkou v mladém věku. Hokejistova neteř ještě neoslavila ani třicáté narozeniny, na mateřství se ale cítila být na rozdíl od slavného strýčka připravená již delší dobu.

"Moc bych chtěla miminko, cítím, že už je čas a že můj přítel je ten pravý. Těhotná nejsem, ale třeba brzy už budu," svěřila se Blesku na začátku roku a její přání bylo rychle vyslyšeno.

Těhotenství oznámila Jágrová na svém Instagramu fotkou z postele, kde si drží rostoucí bříško. Modelka dodala popisek "comming soon" neboli již brzy. Budoucí mamince gratulujeme a přejeme hlavně mnoho zdraví.

Jágrová se pochlubila rostoucím bříškem

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky