Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Podivný vzkaz pro Jaromíra Jágra: Gábina Soukalová mu poslala své kalhotky

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Zdroj: Profimedia.cz
Gabriela Soukalová

Jaromír Jágr se rád prezentuje jako člověk, který má smysl pro humor, ale to rozhodně není vždy pravda. Sám si rád dělá legraci z lidí okolo sebe, ale když dojde na něj, už několikrát se ukázalo, že je dost ješitný a urážlivý. Své o tom ví i čerstvě rozvedená biatlonistka Gabriela Soukalová.

Jaromír Jágr neprožívá zrovna šťastné období. Sice se na první pohled může zdát, že je šťastný po boku své milé Dominiky Branišové, ale není to tak úplně pravda. Hádá se s blízkým členem rodiny, který odešel z místa manažera hokejového stadionu v Kladně a na svém strýci nenechá nit suchou, ale také se před pár týdny dozvěděl nemilou zprávu, že se jeho bývalá partnerka Veronika Kopřivová co nevidět stane matkou.

Jágr však velkým smyslem pro humor neoplýval ani dříve. Vyprávět by o tom mohla slavná sportovkyně Gabriela Soukalová, která se před nedávnem rozešla se svým manželem a už čeká dítě s jiným mužem.

Hloupá novinářská otázka

Stalo se to už dávno, ještě v dobách, kdy Soukalová závodně sportovala. Došlo k tomu po jednom závodě, kdy dávala rozhovor novinářům, kteří na ni měli hloupé otázky.

„Když jsem na jednom ze závodů dojela do cíle, ptali se mě novináři, proč jsem ještě nezrychlila. Z legrace jsem odpověděla, že jsem si musela upravit kalhotky,“ prozradila podle Ahaonline.cz v rozhovoru v roce 2015.

Na to Jaromír Jágr reagoval tak, že Gábině přes sociální sítě vzkázal, že by měla příště jezdit naostro. Chtěl tehdy ukázat svůj třeskutý vtip a humor. Bohužel však nepočítal s tím, že Soukalová má černý humor také ráda.

Reakce Jaromíra Jágra

Biatlonistka totiž vytáhla ze skříně jedny své spodní kalhotky a nechala je Jágrovi poslat s vtipným vzkazem.

„Milý Jardo, děkuju za radu, už je nebudu potřebovat.“

Několik týdnů prý čekala na odpověď, té se ale nikdy nedočkala. Co si Jágr o jejím vtipu myslí, je pouze přednětem spekuací.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky