Jaromír Jágr vzbudil veliký rozruch, když se nedávno objevil na veřejnosti ruku v ruce s mladou brunetkou Dominikou Branišovou. Hokejista se vloni rozešel s dlouholetou partnerkou Veronikou Kopřivovou a od té doby žádný oficiální vztah neměl. Branišová ho ale evidentně velice okouzlila, jelikož s ní strávil dokonce společný víkend. Nová milenka hokejisty se údajně živí jako modelka, webu Expres.cz se ale podařilo vypátrat, že Branišová má za sebou zajímavou minulost, která možná souvisí s jejím odchodem ze sociálních sítí.

Jágr má na ženy s temnou minulostí štěstí

Z pátrání výše zmíněného webu to vypadá, že se doslova opakuje historie! Když se před lety seznámil Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou, po pár týdnech přišel první skandál. Vyšlo totiž najevo, že se Kopřivová živila jako tanečnice u tyče! S Branišovou se údajně Jágr seznámil před čtyřmi měsíci v klubu Duplex, kde pracuje jako manažerka a má na starosti VIP klientelu. Ačkoliv se nyní prezentuje Branišová jako modelka a manažerka, svědectví jejich přátel odhalilo šokující informace!

Podobný problém

Dominika Branišová si ihned po odhalení jejího románku s Jágrem smazala Facebook i Instagram, což pro profesionální modelku bylo velice podezřelé. Nyní se ukazuje, že měla vážné důvody svou minulost skrývat!

Deník Expres získal svědectví muže, který Branišovou zná, a prozradil na ni nejednu pikantní informaci. "Dominika se vždycky ráda bavila a málokdy odcházela domů před zavíračkou. Ráda si užívala, na čemž pro holku v jejím věku není nic špatného, ale bylo to její velké mínus. Byla na můj vkus až příliš moc koketní, což jí nezvedalo společenské renomé, spíše naopak," šokoval známý modelky.

Koketnost navíc údajně patřila přímo k zaměstnání Branišové. Živila se tím, že dělala v cizině mužům společnost na baru. "V modelingu se jí příliš nedařilo, tak si to vynahrazovala právě na těch večírcích, na kterých modelkám z Evropy platili za to, aby tam zůstaly do ranních hodin a pily s místními. Staraly se o zábavu a dostaly za to zaplaceno. Je to hodná holka, která si vždy šla za tím, co chtěla. Mnohdy ale musela morálka stranou," překvapil muž, který dokonce měl prý k Branišové kdysi velmi blízko.