K o dvaadvacet let mladší hnědovlásce Jágr zahořel teprve nedávno a už ji zná celá Česká republika. Důkazem vážnosti jejich vztahu je i to, že ji hokejový bůh představil rodině. Modelka Dominika je už sama přesvědčená, že není jenom další čárka na zdi.

Že to mezi nimi není je chvilkové vzplanutí, potvrdila i neteř hokejisty, blogerka Pavlína Jágrová. „Byli jsme na společné večeři, já, můj přítel a strejda se svou přítelkyní, kterou nám tak představil. Je to skvělá holka a strejda je šťastný. Věřím, že mu to už konečně vyjde a že tohle je ta pravá,“ řekla Blesku Jágrová.

Pavlína Jágrová řekla, co si myslí

Ta je se svým přítelem už nějaký ten pátek a cítí, že je to ten, se kterým by měla strávit život. Nijak se netají s tím, že s ním touží po miminku. „Moc bych chtěla miminko, cítím, že už je čas a že můj přítel je ten pravý. No, možná bude nakonec strejda rychlejší,“ smála se a naznačila tak, co Jágr chystá.

Pravdou je, že věk by na to už rozhodně měl. Dva roky před padesátkou už je načase. Poprvé Jágra s Dominikou nafotili ve Špindlu a nejeden člověk si myslel, že se sportovec vrátil k Puhajkové, se kterou se před osmi lety rozešel. Dominika totiž jako kdyby Puhajkové z oka vypadla.

Strejda bude mít za chvíli rodinu

„Je fakt, že kluci v práci se mi také smáli, že jsem byla ve Špindlu,“ prozradila Inna pro web super.cz, co si mysleli kolegové. Ona sama si však nemyslí, že by si Jágr hledal schválně podobný typ. Určitě se tím nechce vracet do minulosti. Jen má zkrátka slabost pro určitý druh žen.

„Mě zase tenkrát v začátcích na některých fotkách přirovnávali k Ivě Kubelkové. Asi má svůj typ, který se mu líbí. Každý máme vyhraněný typ, který je pro nás atraktivnější. Nemyslím si, že by to mělo souvislost přímo se mnou,“ zavzpomínala Inna.

V době, kdy začínala s Jágrem jí bylo pouhých dvacet let. „Já jsem v té době byla nepolíbená šoubyznysem, mladá. Tlak to byl velký. Jí je tuším 26 let, takže je zkušenější než já v té době. Věřím tomu, že si poradí,“ myslí si Inna o jeho nové přítelkyni.

„Hlavní je, aby jim to klapalo, rozuměli si, aby to fungovalo,“ dodala sporťačka. „Byla jsem strašně mladá. V podstatě jsem v tom vztahu dospívala a poznávala život po boku hokejisty. Dnes bych už do takového vztahu nešla. Trápila jsem se, chyběla mi seberealizace. Žila jsem život toho druhého,“ popsala jejich vztah před lety v show Blesku Markéta dráždí celebrity.

„Mluvím plynule anglicky i rusky, viděla jsem spoustu zápasů, poznala hodně zajímavé lidi, určitě bych se bez těchto zkušeností nedostala tam, kde jsem,“ přiznala. Celou dobu však nežila tak, jak chtěla. Mladičká Dominika ještě uvidí, zda jí to bude vyhovovat.