Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Našel Jágr konečně tu pravou? Branišová nechala práce a věnuje se Jaromírovi

Dominika Branišová
Dominika Branišová
Zdroj: Profimedia.cz
Dominika Branišová

Našel Jaromír Jágr tu pravou? Je to dost možné. Už několik měsíců září po boku modelky Dominiky Branišové. Ta se nyní rozhodla, že výhod vztahu se slavným hokejistou využije, a nafotila kampaň s kadeřníkem Tomášem Arsovem.

Před objektivem se tak ocitla po dvou letech. Modelingu totiž na nějaký čas zanechala. Během pandemie navíc tolik příležitostí k práci nebylo.

„Bylo to pro mě focení po dlouhé době. V posledních dvou letech jsem se modelingu nevěnovala a měla jsem regulérní práci, takže na to nebyl čas. A minulý rok práce ani moc nebylo, takže nebyla příležitost. Ale jsem za to ráda, protože to bylo fajn,“ řekla pro Super.cz Branišová.

Před dvěma lety změnila povolání a stala se manažerkou jednoho klubu. Právě tam se měla setkat se svým nynějším přítelem.

K práci manažerky už se nevrátí

„V roce 2019 jsem dělala manažerku v jednom pražském klubu, to bylo v noci a přes den jsem dospávala. Na modeling tak nebyl moc čas. A minulý rok toho moc dělat nešlo,“ svěřila se modelka výše uvedenému zdroji.

Vrátit se k práci manažerky se nechystá, a to zejména kvůli Jaromíru Jágrovi. „Modeling je pro mě ještě jedna z možností, dokud to jde s mým obličejem,“ tvrdí.

„Doufám, že ještě pár let to bude možné. A mám v hlavě i své projekty. Do klubu už bych se nevrátila, protože to nejde skloubit s partnerským ani normálním životem,“ myslí si Dominika.

Jágr veřejné focení nemá rád, soukromí si hlídá

S Jardou je spokojená a na vlnu kritiky od věčných rýpalů nedbá. „Chtěla bych poděkovat všem známým i naprosto cizím lidem, kteří mi posílají slova podpory, ať už do zpráv, nebo zde v komentářích,“ napsala na sociální síť.

„Nekažte si náladu hádkami s lidmi na sociálních sítích, stejně jako si ji nenechám zkazit já. Je jen pár lidí, na jejichž názoru mi záleží a je pro mě důležitý, zbytek jde zcela mimo mě,“ vzkázala veřejnosti.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky