Anna Jágrová, které se v Česku neřekne jinak než “mama Džegr”, je velmi svéráznou ženou. Pro svého syna je ochotná udělat mnoho, a tak nikoho nejspíš nepřekvapuje fakt, že se se synem před lety odstěhovala za velkou louži, aby mohl rozvíjet svůj sportovní talent. Traduje se o ní, že synovi mluví dokonce i do vztahů. 

Pravda je taková, že po jeho boku se objevila celá řada potenciálních nevěst, jenže žádné z nich nakonec prstýnek nenavlékl. Existuje teorie, že žádná z půvabných dívek se jeho mamince nezamlouvala dost na to, aby se s ní Jaromír Jágr oženil, protože se zkrátka bez rodičovského požehnání ženit nechce. 

Neteř slavného hokejisty Pavlína Jágrová, se kterou má sportovec velmi přátelský vztah, ale je jiného názoru. “Vím, že se o babičce toho říká hodně. Má prý Jaromíra držet zkrátka, mluvit mu do ženských. Ale já se tomu musím jenom smát. Babička je sice ten nejráznější člověk, kterého znám, ale nikdy mu do žen nemluvila. A už vůbec ne do ženění,” sdělila kráska před časem pro server Aha! s úsměvem. 

Jágrova maminka je rázná žena

Navzdory jejímu názoru ale podobné zvěsti kolovaly roky, a to ke značné nelibosti samotné paní Jágrové starší. “To bylo nefér. Jarda si vždycky dělal věci po svém a do ničeho si příliš mluvit nenechal. Starala jsem se o něj vždycky tak, jak nejlépe jsem mohla, to ano, ale to dělá přece každá máma,” vysvětlila svůj postoj pro server OnlyU.cz.

Do Ameriky se synem sice skutečně jela, ale bylo to podle jejího názoru tenkrát trochu jinak. Odcestovala prý na přání hokejového klubu. “Když jel poprvé do Ameriky do Pittsburghu, bylo mu osmnáct a anglicky uměl sotva pár slovíček. Díval se na televizi a sledoval jen obrázky. Mně tenkrát bylo čtyřicet tři let a jela jsem s ním, protože klub na tom trval. Chtěli, aby noví hráči z Evropy měli za oceánem dobré zázemí,” vypráví Anna Jágrová. 

Jarda je hrozně hodný člověk

V poslední době se navíc prý se synem vídá méně, než by člověk čekal a než by nejspíš sama ráda. “Občas zavolá a slyším ho moc ráda. Sama ho ale nijak nenaháním. Nemusím vědět úplně o všem, co dělá a co se kolem něj děje. Když vím, že je v pořádku a že se mu na ledě daří, to mi u tak velkého syna opravdu stačí,” popsala svůj vztah s Jaromírem Jágrem nejdůležitější žena jeho života. 

Jaromír Jágr je momentálně ve spokojeném vztahu s půvabnou Dominikou Branišovou, a to již déle, než dva roky. Jeho partnerka si ho přitom jako svého životního druha nemůže vynachválit. “On je strašně hodný člověk a strašně se snaží, aby všichni okolo byli šťastní, a někdy je to i na úkor jeho štěstí. Někdy se i on sám trápí kvůli těm věcem nebo těm lidem, takže toho si na něm nesmírně vážím,” prozradila pro deník Blesk. 

Že by se ale její muž vídal s maminkou málo, si Dominika Branišová očividně nemyslí. “Během sezóny to máme nastavené tak, že ráno vždy odjíždí na Kladno, tam zůstává přes den, je i u maminky, večer si jde zatrénovat, takže se potkáváme doma až večer a pak jsme spolu a užíváme si jeden druhého,” uvedla pohledná brunetka. Na tomto nastavení nicméně podle svých slov neshledává nic špatného a jejich soužití jí zatím naprosto vyhovuje.

Související články