Ani v době „koronavirové” si Jaromír Jágr nemohl nechat ujít výroční zápas bývalého klubu Avangard Omsk, kde se zúčastnil také tiskové konference i slavnostního předání dresu se zlatým číslem 68. Následně se potkal ve studiu s bývalým spoluhráčem Maximem Sušinským. Kromě běžného rozhovoru si Jaromír Jágr také zasoutěžil.

Oba dva dostali před sebe čtveřici tekutin, které měli za úkol rozpoznat. Jednalo se o kvas, boršč, kofolu a březovou šťávu. „Pokud umřu, bude to kvůli tomu,” zasmál se Jágr po vypití boršče. „Pojďme raději dál, nebyla to vodka s energetickým nápojem?” ptal se podle Blesku s úsměvem ve tváři.

Ačkoliv Jágrovi chuť připomínala vodku s energetickým nápojem, nebylo tomu tak. Nejpodobnější bylo podle serveru sports.ru nealkoholické pivo, které dostal Sušinskij. V souvislosti s Jágrovou odpovědí na sebe nenechala dlouho čekat otázka, ve které se Sušinskij zeptal legendárního hráče, kdy naposledy pil alkohol.

„Myslím, že když jsem byl ještě v Omsku. Pokud jsem opravdu pil, vybral jsem si vodku s džusem,” nechal se slyšet Jaromír Jágr. „Byl to šroubovák,” řekl někdejší vyhlášený ruský technik. „Jo, šroubovák se mi líbil, protože v něm byla sladká šťáva,” nechal se v závěru debaty o alkoholu slyšet Jágr.

Jaromír Jágr má přítelkyni Dominiku. Po nevydařeném vztahu s Innou Puhajkovou a Veronikou Kopřivovou se na něj dost možná konečně usmálo štěstí. Nelze si nevšimnout, že Dominika Branišová je Inně více než podobná, což s největší pravděpodobností znamená, že se Jágrovi libí pořád stejný typ žen.

„Mě zase tenkrát v začátcích přirovnávali k Ivě Kubelkové. Asi má svůj typ, který se mu líbí. Každý máme vyhraněný typ, který je pro nás nejatraktivnější. Nemyslím si, že by to mělo souvislost přímo se mnou,” řekla kdysi Inna Puhajková pro super.cz.