Jaromír Jágr je náš nejslavnější starý mládenec a celý národ s napětím očekává, kdy si konečně najde tu pravou. Hokejista měl sice spousty vztahů, žádná žena ale zatím nedokázala ho dotáhnout k oltáři.

Sám Jágr tvrdí, že za neúspěchem jeho partnerského života stojí jeho láska k práci, které věnuje všechen volný čas. Od rozchodu s Veronikou Kopřivovou byl sportovec sice spojován například s Elizabeth Kopeckou či Evou Perkausovou, nakonec z toho ale nic nebylo.

Nyní se po delší době Jágr ukázal ve společnosti ženy a jedná se o pětadvacetiletou modelku Dominiku Branišovou! V minulosti už sice hokejista lovil ve stejných vodách, z neúspěchů se ale nepoučil a opět se nechal unést kouzlem dlouhých nožek.

Od rozchodu s Kopřivovou neměl oficiální partnerku

Jaromír Jágr chtěl na Dominiku Branišovou evidentně udělat dojem, jelikož ji vzal sebou na večeři k šéfovi ČEZU Danielu Benešovi do Špindlerova Mlýna.

Dvojice si užívala na hotelu celý víkend a fotografům konkurenčních deníků se dokonce podařilo je společně nafotit, jak vycházejí z objektu ruku v ruce. Branišová se živí jako modelka a údajně si umí na sebe slušně vydělat.

Novou milenku Jágra zastupuje hned několik modelingových agentur a Dominika si rozhodně nestěžuje na nedostatek kšeftů, dokonce jezdí fotit všude po světě. "Byla jsem v Soulu, Tchaj-peji, Šanghaji, Miláně a teď jedu do Istanbulu. Částky se většinou pohybují v deseti až statisících. Nedá se to takhle říct, je to dost individuální," prozradila před časem Branišová podle webu Super.cz. Po odhalení románku s Jágrem se ale musela úplně stáhnout z internetu!

Konec kariéry?

Dominice Branišové se v modelingu velmi daří, románek s Jágrem ale její kariéru jistým způsobem ohrozil. Po odhalení románku s hokejistou byla pod tak velkým tlakem, že raději zrušila všechny profily na sociálních sítích!

Že by se krásná brunetka rozhodla obětovat kariéru pro lásku?

Fanoušci Jágra jsou ovšem z jeho nového objevu nadšení a Branišová se jim jako nová partnerka velice zamlouvá! Zda se ale bude jednat o další krátký románek hokejisty, nebo spolu dvojice skutečně vytvoří plnohodnotný vztah, ukáže až čas.