Jaromír Jágr už zkoušel štěstí s různými ženami, jedno ale měly jeho partnerky vždy společné, byly to prvotřídní krásky. Hokejista má slabost pro dlouhonohé, dokonale vypadající, a v poslední době i o generaci mladší slečny, žádná z jeho bývalých ho však nedokázala dotáhnout k oltáři, nebo přesvědčit, že by byl skvělým otcem.

Téměř všechny dámy, se kterými měl Jágr vážný vztah, jsou dnes šťastně zadané a mají své potomky! Pojďme si důležité partnerky hokejové hvězdy připomenout a podívat se, jak se jim po rozchodu se sportovcem změnil život.

První vážná známost

První vážnější známost měl Jaromí Jágr s modelkou a první Vicemiss roku 1996 Ivou Kubelkovou. Randili spolu mezi lety 1996 a 1999, Kubelková ale nakonec nezvládla náročný vztah s hokejovou hvězdou.

Po rozchodu potkala George Jiraska, se kterým je dnes už dlouhých osmnáct let. Modelka se za životního partnera nikdy neprovdala, mají spolu ale dvě dcery, Natálii a Karolínu.

Útěk do USA

Jaromír Jágr po krachu vztahu s Kubelkovou zkoušel štěstí s moderátorkou Nicol Lenertovou, ani tento vztah ale nevyšel. Tehdejší televizní hvězda dokonce po rozchodu utekla do USA! Kvůli dlouhé pauze na ni postupně v Čechách fanoušci zapomněli, ona se mezitím usadila, a s partnerem Jaroslavem Kalátem si pořídila dva syny. Svatby se ale také nedočkala...

V roce 2000 představil Jaromír Jágr světu novou partnerku, Andreu Verešovou. Tento vztah vypadal velice nadějně a fanoušci hokejisty věřili, že právě Andrea bude ta pravá! Modelka se dokonce kvůli Jágrovi odstěhovala do USA, nakonec ale neustála náročný život, navíc toužila po dětech a sportovec se na rodinu ještě necítil.

Jediná nevěsta

Verešová našla štěstí po boku podnikatele Daniela Volopicha, kterého si vzala za muže a je spokojenou maminkou dvou dětí. Navíc jí ani mateřství neubralo na půvabu. Jako jediná bývalá partnerka hokejisty se vdala.

Po krátkém románku s Lucií Borhyovou, která sama příliš štěstí v lásce nemá, potkal Jágr Innu Puhajkovou. S ní prožil šest let, ani toto soužití ale nebylo to pravé, a dvojice se rozešla. Puhajková žije pátým rokem s fotbalistou Petrem Tlustým a už více než rok plánují miminko. Stejně jako ostatní Jágrovi ex se ale ani Inna k oltáři dodnes nedostala.

S Veronikou Kopřivovou se Jaromír Jágr seznámil v roce 2016 na Floridě a sympatická blondýna si ihned získala sympatie veřejnosti. Vloni se ale začalo spekulovat o tom, že to mezi dvojicí skřípe, či se dokonce rozešli. To nakonec Jágr skutečně potvrdil, k velkému zklamání svých fanoušků.

Mlžení o vztahu

Kopřivová sama dlouho nezůstala, potkala modela Miroslava Dubovického a ihned mezi nimi přeskočila jiskra! Dnes ale o vztahu podivně mlží a na nedávný dotaz jednoho ze svých sledujících na Instagramu, jak to nyní s milencem má a zda plánují rodinu, odpověděla velmi neurčitě.

"Miminko sice plánuji, problém je ale v tom, že jsou na to potřeba dva," zmátla Kopřivová své fanoušky. Zda je ještě šťastně zadaná, nebo skončila opět sama, není aktuálně jednoznačné.

Jágr se před pár dny objevil ve společnosti nové dívky, opět z modelingové branže! Dominice Branišové je teprve pětadvacet let a zatím ve společnosti hokejisty prožila víkend ve Špindlerově mlýně. Zda to bude konečně ta pravá, ukáží až příští měsíce...