Ve čtvrtém díle show Můj muž to dokáže budou o sto tisíc korun bojovat Honza Dědek s partnerkou Terezou Cibulkovou, slovenský houslový virtuos Ondrej Kandráč s manželkou Erikou, zpěvačka Marta Jandová s kamarádem Robinem Sobkem a také Jaro Slávik se svou manželkou Andreou Schmidtovou.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Láska i po letech

Manželka Jara Slávika pozornost médií moc nevyhledává, a tak se společenským akcím a kamerám spíše straní. Právě proto ji veřejnost po boku slovenské hvězdy již několik let neviděla. Tentokrát ale budou mít diváci si Slávikovu „paní Colombovou” pořádně prohlédnout. A že je na co koukat! Krásná brunetka navíc s manželem v primáckém pořadu ukážou, jak moc se i po letech manželství stále milují. Během jednoho z úkolů se Slávik dokonce Andree vyzná ze svých citů.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Překonali spolu mnoho

Podle webu zeny.iprima.cz se Slávik se svou manželkou seznámil již během studií na střední škole. Krátce na to začali tvořit pár a pak se vzali. Jejich manželství ale nebylo vždy úplně růžové.

Velkou ránu utrpělo například ve chvíli, kdy Slávika dohnala jeho minulost a celý český a slovenský národ se dozvěděl o tom, jak producent v 90. letech účinkoval ve filmech pro dospělé pány. A lásce nepomáhaly ani spekulace o Slávikově údajné nevěře, které se hojně objevovaly v tisku v roce 2011. Jak se ale zdá, manželům se všechny peripetie podařilo zdárně překonat a nyní mají opět oči jeden pro druhého.

Novou epizodu zábavné show Můj muž to dokáže sledujte v pátek ve 20:15 na Primě!

Související články