Jane Seymour se proslavila v sedmdesátých letech rolí Bond girl Solitaire z filmu Žít a nechat zemřít, později se ale stala světovou ikonou hlavně díky americkému televiznímu seriálu z 90. let, Doktorka Quinnová.

Hvězda má za sebou velice pestrý milostný život, celkem byla čtyřikrát vdaná. 1971–1973 - Michael Attenborough, 1977–1978 - Geoffrey Planer, 1981–1992 - David Flynn, z tohoto manželství má dceru Katherine a syna Seana a s posledním manželem Jamesem Keachem, byla od roku 1993 do 2015 (ze vztahu má dvojčata Johnä a Krise).

Seymour minulý rok oslavila sedmdesáté narozeniny, elán do života jí ale rozhodně nechybí, což dokazuje i její poslední post na Instagramu.

Plastika prsou i víček

"Veselé Mardi Gras vám všem přeju," ozvala se Jane Seymour svým fanouškům v bláznivém kostýmu a divokou parukou na hlavě.

Seymour je stále velmi vitální, účinkuje ve filmech a na svůj věk vypadá opravdu skvěle.

Herečka je mimo jiné velice zajímavá tím, že má heterochromii oční duhovky, tedy nestejné zabarvení duhovek. Její pravé oko je světle hnědě a levé zelené.

V roce 2007 podstoupila Seymour dvě plastické operace. Nechala si zvětšit prsa a podstoupila korekci očních víček, neboli blefaroplastiku.

Herečka má evidentně smysl pro humor