Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jana Švandová se pochlubila vnučkou. Na premiéře zazářila

Jana Švandová s její krásnou vnučkou
Jana Švandová s její krásnou vnučkou
Zdroj: TV Nova
Jana Švandová s její krásnou vnučkou

Sex O’Clock je nový rodinný komediální seriál, který se chystá na Voyo. Nedávno proběhla v pražském kině Edison novinářská projekce, na které samozřejmě nechyběly hvězdy, které si v desetidílné sérii střihly větší, či menší roli. Mezi nimi doslova zářila herečka Jana Švandová, která se pochlubila krásnou vnučkou.

Hlavní hrdina Adam (Maxmilián Kocek) až dosud řešil především to, kdy už konečně přijde o panictví a jak dopadne jeho taneční kariéra. Jeho otec Michal (Jan Révai) ale zásadním životním odhalením obrátí celé rodině život naruby, přičemž odstartuje řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita (Petra Bučková), tak jeho sestra (Sára Korbelová) a babička Greta (Jana Švandová).

Láska, sex a trápení

V roli patnáctiletého Adama před kamerou debutuje talentovaný Maxmilián Kocek. Ten o seriálu říká: „Sex O’Clock je o vztazích mezi dětmi a rodiči, vlastně celkově o vztazích a taky o lásce, sexualitě, problémech a o těžkých rozhodnutích.“

Sára Korbelová jeho seriálová sestra Ema, jej doplňuje: „Ačkoliv na scénáři tvůrci pracovali už několik let, stejně nás nechali se podílet na tvorbě postav, třeba i něco změnit, přidat. Takže jsme je hned od začátku znali velmi důvěrně a s tím se lépe pracuje. Také jsme měli před natáčením víkendový workshop s kurzem intimity, který nás dobře připravil na natáčení intimních scén.“

Švandová a její krásná vnučka

V dalších rolích se objeví například Iva Pazderková, Josef Carda, Kristýna Leichtová, Eva Podzimková, Regina Řandová nebo Jana Švandová. Právě Švandová dorazila na premiéru se svojí vnučkou, na kterou je radost pohledět. Mladá slečna roste do krásy, stačí si jen připomenout jinou premiéru, a to  divadelní hry Parfém v podezření z roku 2017. Tam byla dnešní kráska ještě malé děvčátko, které se drželo nestárnoucí babičky za ruku. Dnes je vidno, že slečna zdědila půvab po babičce.

Zdroj: TV Nova

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky