Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jana Šulcová na mizině: Nemám koronu, ale ani korunu, říká herečka

Herečka Jana Šulcová
Herečka Jana Šulcová
Zdroj: Profimedia

Koronakrize si nevybírá, své o tom ví i herečka Jana Šulcová, kterou děti ve strachu, aby se maminka nenakazila, zavřely doma. Tím ji sice chrání před nákazou, ale na druhou stranu zase nic nemůže a peníze také nerostou na stromech.

Málokdo si uvědomuje, jak na rodiče působí izolace. Děti se o ně sice chtějí postarat, ale už nedomyslí, jaký to na ně může mít vliv. Stejně to mají i v rodině herečky Jany Šulcové.

Je sice chvályhodné, že její dcery Tereza a Rozálie o maminku pečují jako o poklad a dbají na to, aby se nenakazila koronavirem, ale už zapomínají, že maminka nepřítomností společnosti trpí. A to nejen psychicky, ale i po materiální stránce.

Stejného názoru je i její exmanžel Oldřich Vízner, který se také cítí jako vězeň ve vlastním domě. Dcery je drží doma už skoro rok! Nesmí v podstatě ani na krok. A herečce to začíná pěkně lézt na nervy.

Jana Šulcová s vnuky Jana Šulcová s vnuky Zdroj: Profimedia

Šulcová, která prý nebyla od loňského března na ulici, a to ani vyvenčit psa, smí dle svých slov chodit pouze na zahradu, a to ještě v roušce. Ona sama se prý covidu nebojí, ale její dcery jsou v totální panice a chtějí maminku a tatínka chránit stůj co stůj.

„Za chvilku budu na mizině. Nemám koronu, ale ani korunu. Potřebuju vydělávat, ale jak, když nemohu vylézt ani před barák,“ svěřila se Šulcová Blesku. Nemá však sílu se dcerám vzepřít, tak se skřípáním zubů dodržuje jejich příkazy.

Jana Šulcová s dcerou Rozálií Jana Šulcová s dcerou Rozálií Zdroj: Profimedia

Dcery jí samozřejmě pomáhají, jak jen to jde. Nakupují, vše zařizují a kontrolují. Janě to ale nevyhovuje, chybí jí kolegové, přátelé i běžný kontakt s lidmi. Ráda by si třeba jen vyrazila vyvenčit pejska. 

Energická herečka na to ale prý už nemá nervy a rozhodla se, že je přece schopná rozhodovat sama o sobě. Když to dcerám sdělila, ty se naštvaly a rozhodly, že zahrada jí stačí. Nemohla se setkat ani s kolegy a dětmi z filmu S tebou mě baví svět, s kterými se vídá každý rok. Bylo jí to nesmírně líto, ale nic nepomohlo. Dcery se obměkčit nenechaly.

Teď tedy můžeme jen čekat, kdy dojde Šulcové trpělivost, s dcerami se pohádá nebo uteče. Situace se nelepší a klidně se může stát, že bude zavřená mezi čtyřmi stěnami ještě dalších x měsíců, což by její psychika už nemusela unést.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky