Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ingrid se po sedmi letech vrací do seriálu Ulice:Sováková si nechá obě své práce

Jana Sováková
Jana Sováková
Zdroj: Profimedia

Jana Sováková si v minulosti zahrála roli mrchy Ingrid v oblíbeném seriálu Ulice a nyní se vrací do dlouhé pauze na scénu! Co mezitím herečka dělala a jakým posunem její postava prošla?

Jana Sováková se v Ulici objevila naposledy v roce 2016, tehdy šlo ale pouze o dvě epizodní role a následně se po ní slehla zem!

Tvůrci však Ingrid z hlavní dějové linky stáhli již před sedmi lety! Nyní se však ne příliš oblíbená postava vrací na scénu a Sováková se už návratu před kamery nemůže dočkat!

Co ale v dlouhé herecké pauze dělala a čím se živila?

Jana Sováková Jana Sováková Zdroj: Profimedia

Po svém odchodu z Ulice se Jana Sováková věnovala tetování, původně má totiž vystudovanou uměleckou školu a k malování měla proto vždy blízko.

"Převážně jsem tetovala lidi. Mám vystudovanou střední výtvarnou školu a dělala jsem třeba i kostýmy pro divadlo. Takže to není tak, že bych úplně změnila povolání. A pořád si občas někde něco zahraju," prozradila herečka deníku Super.cz.

Jana Sováková Jana Sováková Zdroj: Profimedia

Ačkoliv je Jana Sováková se svou pracív tattoo salónu spokojená, na návrat k herectví se již těší a výše zmíněnému webu vysvětlila, jak osobně vnímá postavu Ingrid.

"Ingrid byla zpočátku cílevědomá, chladná a ambiciózní mrcha. Dopouštěla se věcí, které už byly hodně přes čáru. Při jedné takové lumpárně vypadla z okna, přestala chodit a zůstala na vozíku. Nakonec se ukázalo, že její zdravotní omezení bylo psychosomatického původu. Já si to vykládám tak, že ji tížila vina za všechno, co provedla. Následkem toho pak Ingrid prošla určitým vnitřním vývojem. Přestala intrikovat a stala se z ní relativně normální ženská, jejíž pohnutky jsou možná drsné, ale pochopitelné," láká Sováková fanoušky Ulice.

V minulosti se divákům drsná Ingrid příliš nelíbila a její chladné chování jí zajistilo pověst pořádné mrchy. Zda si k ní po návratu najdou cestu, ukáží až nové epizody, ve kterých se Sováková objeví. Necháme se překvapit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky