Jako zkušená žena již Jana Paulová dávno ví, že o vztah je třeba především pečovat, pokud se mu má dobře dařit. Se svým mužem proto jiskru stále udržuje, což je na první pohled vidět, když si ti dva spolu vyrazí do společnosti. Jejich zamilované pohledy zkrátka nejde přehlédnout. 

Za velmi důležitá tak považuje například malá překvapení, kterými si mohou vzájemně zlepšit a okořenit den. “Manžel je nadšený fotbalový fanoušek, aby mu nebylo líto, že není na stadionu, dám mu párek na tácku, k tomu mu přinesu pivo v kelímku. Sedí před tou televizí spokojeně a řve gól,“ uvedla například herečka podle webu OnlyU.cz. Za takový servis by byl jistě nejeden muž rád, a tak je pochopitelné, že se Milan Svoboda takové partnerky drží.

“On mi dělá pořád radost. Je na mě strašně hodný. Dává mi najevo, že mě má rád. Třeba nám napsal hudbu k divadelní hře, která je nádherná a nám hodně pomáhá. To mě potěšil. Vždycky, když složí takto zamilovanou hudbu, řeknu si, že je vážně lyrik,” nešetří ani oblíbená umělkyně chválou na svého muže.

Veselka bez nevěsty v bílém

Že potkala lásku na první pohled, bylo Janě Paulové jasné již na počátku jejich vztahu, do kterého šla v tu dobu doslova po hlavě. “My jsme spolu dvaačtyřicet let a žádné zásnuby jsme neměli. My jsme se potkali, zamilovali jsme se do sebe a od té doby jsme spolu. Rodiče nám v tom hrozně bránili,” uvedla před časem pro server iDnes.cz a dodala, že si svůj happyend ale museli jako mladí vybojovat. 

“Maminka totiž vůbec neodhadla, že jsem potkala úžasného chlapa. Nechtěla nám jít na svatbu. On měl tenkrát dlouhé vlasy, byl to takový jazzman, a ona si představovala, že jí přivedu nějakého pana doktora. A ono ne,” prozradila se smíchem kousek z rodinné historie herečka. 

Nakonec ale k veselce přesto došlo a Jana Paulová jí nikdy nelitovala. Byla to svatba netradiční, ale o to více autentická. “Nebyla jsem v bílém a když jsme vycházeli z radnice, hrál nám Pražský bigband. Vzala jsem si Svobodu, co mi celý život dává lásku a svobodu,” dojemně zavzpomínala Jana Paulová na sociální síti.

Související články