Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak vypadá a žije nyní Arabela. Za druhou sérii žádala Nagyová nehoráznou částku

Jana Nagyová se stala ženou v domácnosti
Jana Nagyová se stala ženou v domácnosti
Zdroj: Profimedia

V seriálu Arabela představovala skromnou princeznu, ale ve skutečnosti je tomu přesně naopak. Jana Nagyová za hlavní roli žádala enormní částku. I proto byla později nahrazena Miroslavou Šafránkovou. Tak veliké peníze totiž Nagyové nikdo nehodlal dát. Ze svých požadavků přesto neslevila.

Sotva si na ni diváci zvykli, zmizela z televizních obrazovek. Důvod byl poměrně pochopitelný. Jana Nagyová chtěla za roli princezny příliš velkou sumu, a stala se tak nezaplatitelnou. Později ji nahradila Miroslava Šafránková.

„Přišla mi nabídka, jenže jsem žila v Německu, kde už bylo zvykem mít agenta. Tak jsem si najala jednu agentku, která to vzala do svých rukou, a nedopadlo to, i když už jsem v Praze zkoušela kostýmy,“ svěřila se Nagyová v rozhovoru pro iDnes.cz.

„Ztroskotalo to na honoráři, agentka pro mě požadovala tisíc marek za natáčecí den, kterých mělo být patnáct. Byla jsem z toho smutná, ale nakonec jsem se s tím smířila, osud to tak asi chtěl,“ dodala. Jít s penězi dolů ji ale evidentně nenapadlo.

Občas si posteskne po své ztracené herecké kariéře Občas se jí zasteskne po ztracené herecké kariéře. Zdroj: Profimedia.cz

Nagyová si podle všeho nechává platit i za rozhovory. Co na tom, že to daleko větší hvězdy dělají zadarmo. Ona chce peníze! „Předem vás upozorňuji, že za rozhovor požaduji malý honorář. Už jsem ve věku, kdy za svoji práci chci mít i zaplaceno,“ napsala redakci magazínu Sedmička.

Arabelu přitom měla prapůvodně hrát sestra Miroslavy, slavnější Libuše Šafránková. Ta se ale role kvůli zdravotním problémům musela vzdát.

„Arabelu jsem dostala místo tehdy dlouhodobě nemocné Libušky Šafránkové,“ prozradila Blesku. Pravda je, že Libuše Šafránková má chatrné zdraví i nyní.

Herečka kvůli nádorovému onemocnění prodělala v roce 2014 operaci. „Je mi moc dobře a cítím se opravdu skvěle,“ svěřila se později Blesku Libuše.

Miroslava Šafránková, Libuše Šafránková Miroslava Šafránková, Libuše Šafránková Zdroj: Profimedia

„Beru to ale všechno s obrovskou pokorou, proto nikomu raději neříkám, že mi je fajn. Pokorně děkuji tomu nahoře, ale nikdy nevíte. Vesmír je velmi nevyzpytatelný a hravý. Vždycky vás může překvapit,“ řekla s tím, že se jí ulevilo.

„A pokud jsem to všechno zvládla, tak teď, když s vámi mluvím, bych moc ráda poděkovala všem, kteří byli se mnou, mysleli na mě a drželi mi palce. Lehké to opravdu nebylo,“ prozradila.

Touhu pracovat rozhodně neztratila a o nabídky nepřišla. „Je toho ještě víc, jen to nechci zakřiknout. Ale moc se na to všechno těším. Mám chuť pracovat,“ tvrdila Šafránková, která se těší do práce.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky