Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jedno jablko za den a prsty do krku: Jana Kirschner promluvila o své bulimii

Jana Kirschner
Jana Kirschner
Zdroj: Profimedia
Jana Kirschner

Jana Kirschner zkoušela v útlém mládí prorazit ve světě modelingu a šestnácti letech se účastnila slovenské soutěže krásy. Na toto období ale zpěvačka nevzpomíná ráda. Drsná dieta ji nakonec dohnala až k bulimii.

Do soutěže Miss Slovakia se Jana Kirschner před lety nepřihlásila sama, jelikož si na modeling dostatečně nevěřila a pochybovala o své kráse.

"Bojuji s tím v podstatě dodnes, protože většinu času si přijdu absolutně nemožná," přiznala zpěvačka v podcastu Lindy Bartošové Krása.

Když se Kirschner pak srovnávala s ostatními modelkami, připadala si "tlustá", jelikož měla svalnatější nohy než její sopupeřky a tak se rozhodla pro radikální diety, které ji dohnaly až k poruše příjmu potravy.

Soutěž ji dohnala k bulimii

"Začala jsem na sobě makat a zhubla nějakých sedm, osm kilo, až jsem se dostala na perfektní míry 89-59-89. Poslední dva měsíce před finálem jsem byla na ukrutné dietě. Jedla jsem například jedno jablko za den, myslím, že to hraničilo s bulimií. Naučila jsem se dávat prsty do krku, zkrátka jsem věděla, že když něco sním, jak se toho pak zbavím," svěřila se Jana Kirschner ve výše zmíněném podcastu a dodala, že prožila kruté měsíce. 

Titul Miss sice nakonec nevyhrála, ale díky soutěži poznala mnoho lidí ze světa showbyznysu a to jí otevřelo dveře do hudebního světa.

Stejný rok vydala zpěvačka své první album a skladby z něj se ihned dostaly na přední příčky hitparád. Kariéra Kirschner se následně rychle rozjela, získala cenu za Objev roku a vydala dnes už legendární píseň V cudzom meste, která z ní udělala uznávanou hvězdu.

Jana Kirschner si před lety prošla náročným obdobím

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky