Jana Hlaváčová byla se svým mužem Luďkem Munzarem dlouhých pětapadesát let! Za tu dobu byli manželé doslova k sobě srostlí. Smrt Munzara proto herečku neskutečně zasáhla, přišla nejen o svou lásku, ale i životní oporu.

Ačkoliv byl manžel Hlaváčové také nemocný, staral se o ni do poslední chvilky. Janu totiž také trápí vážná diagnóza, Parkinsonova choroba! V březnu dokonce odmítla slavit své narozeniny, protože stále truchlila za milovaným mužem. Navíc, Munzar měl narozeniny pouhých pár dní od Jany a proto slavili narozeniny vždy společně. Tehdy už bylo na Hlaváčové vidět, že jí opouští chuť dál bojovat.

Manželé spolu byli téměř šedesát let

Herečka je už delší dobu díky své nemoci upoutaná na lůžko a téměř není schopná se pohybovat bez pomoci. Kromě toho se jí špatně komunikuje, takže raději už nechodí mezi lidi. "Pomocí chodítka si dojdu na toaletu, nebo si podám nejnutnější věci, jinak je ze mě ale ležák," přiznala Hlaváčová ve svém nedávném rozhovoru pro deník Blesk.cz.

"Nemám chuť chodit ven, ani se s nikým bavit. Už jsem se toho namluvila za život dost, navíc se mi někdy velmi těžce hovoří." popsala herečka své pocity a uzavřela to větou, ze které mrazí!

Hlaváčová už ven nevychází delší dobu

Jana Hlaváčová mimo vážné Parkinsonovi choroby trpí silnými depresemi a evidentně už by nejraději šla za svým zesnulým mužem na druhý břeh. Jak jinak si vysvětlit její větu: "Bylo to moc hezké, ale bylo toho dost, jak se říká. Já už teď chci jen v klidu dožít!" Smutek a samota na psychiku herečky evidentně nemají dobrý dopad.

Přitom, Jana bydlí v rodinném době společně se svou dcerou Bárou Munzarovou, která se o ni stará. Ani přítomnost dcery a vnučky ale netlumí bolest v srdci Hlaváčové... Pro Báru je to také velice náročné. Nedávno přišla o tatínka a teď se stará o svou matku a dívat se, jak chřadne ze dne na den.

Přejeme celé rodině hodně sil a Janě Hlaváčové pokud možno co nejvíce optimismu, v takto těžkých chvilkách...