Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jana Hlaváčová: Měla bych začít brzdit, ale nedá mi to

Jana Hlaváčová: Měla bych začít brzdit, ale nedá mi to
Jana Hlaváčová: Měla bych začít brzdit, ale nedá mi to
Zdroj: Profimedia.cz

Díváte-li se na seriál Dokonalý svět, nemůžete přehlédnout skvělou hereckou kreaci Jany Hlaváčové. A říkáte si možná se mnou, jaká je škoda, že téhle skvělé herečce nedává film a televize větší prostor.

S Janou Hlaváčovou jsme si daly schůzku v klubu Divadla na Vinohradech, kde měla zkoušku a kde stále účinkuje například v úspěšném představení muzikálu Do naha! Hned přilákala svou známou tváří pozornost společnosti starších dam, které v klubu zřejmě něco slavily. „Jé, pani Hlaváčová, vy vypadáte úžasně. A my jsme četly, že jste těžce nemocná!“ dávaly průchod své spontánní radosti. „Ještě že nenapsali, že je po mně,“ usmála se sarkasticky herečka, zamíchala si kafíčko a daly jsme se do povídání. 

Právě vychází nová Vlasta - nejoblíbenější týdeník pro ženy

V novém čísle najdete:

  • Jana Hlaváčová: Babička je u nás dědeček
  • Proč jíst hezky česky?
  • ... a mnoho dalších témat
  • Předplatné Vlasty

Zdroj: Profimedia.cz

Myslíte si, že díky účinkování v Dokonalém světě jste si udělala obrázek o tom, jak to v takovém novinářském světě chodí?
Já si hlavně myslím, že on je novinářský svět a novinářský svět tohoto módního druhu, o kterém se v seriálu vypráví. Mě jako asi každou ženu zajímalo a velice bavilo nahlédnout do jeho zákulisí, protože člověk se běžně setkává jen s výsledkem, s těmi krásně nalíčenými a do luxusních šatů navlečenými děvčaty i pány.

A nezanevřela jste na novináře po tom, co všechno o vás či vaší dceři Báře napsaly bulváry jen v posledních týdnech? Být vámi, byla bych asi dost naštvaná.
Ono nejde o naštvání, někdy mohou takové lži slabší náturu i zabít. Dohnat člověka k zoufalému činu. Nechápu, že někdo má žaludek se tímto způsobem živit. Hledat jen hnus a špínu, a pokud je nenajdou, tak si to prostě vymyslí. Takováhle média a novináře, pokud se jim tak vůbec dá říkat, vždyť mezi nimi jsou i děvenky se základní školou, které za pár stovek napíšou cokoli, nezajímá, že ničí rodiny, přátelské vztahy... Uvidíte, že i z tohoto našeho rozhovoru zase něco vykradou, dají do zcela jiných souvislostí a obrátí vzhůru nohama. To je jejich metoda, protože s nimi se nikdo slušný nebaví. Tuhle manžel načapal před naším domem nějakého fotografa, který tam číhal celý den, a povídá mu: „To se před svými dětmi nestydíte za to, co děláte? A stejně jste tu zbytečně, Bára hraje v Brně.“

Časopis Grace, ve kterém coby Alžběta z Dokonalého světa, pracujete, takový není, on naopak dělá lidi a svět pozlátkově krásnými. Nakolik je móda součástí vašeho života? Zlepší vám nová kabelka náladu?
Přiznám se, že když si chci udělat radost, může k tomu patřit i nákup kabelky nebo bot. Ale musí to být v určitém měřítku. I kdybych ty peníze měla, nepochopím, že si někdo může koupit kabelku za padesát tisíc. Protože ty levnější jsou mnohdy daleko krásnější. V rámci možností se ale ráda hezky oblékám. Vybírám pečlivě, co mi jde, dávám si pozor, abych nebyla směšná v mém věku, protože někdy se mi líbí modely, které už v žádném případě nemůžu mít. Mám ráda hlavně sportovní oblečení.

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v aktuálním čísle časopisu Vlasta.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky