Modelka Jana Doležalová si to v životě zkrátka vždycky uměla zařídit. Poté, co vyhrála korunku krásy, padala do náručí vlivných a bohatých mužů, kteří jí mohli plnit její sny. Možná to byla jen náhoda, možná to bylo cílené. Kolegyněmi z branže byla podle webu Expres mnohokrát v minulosti osočována z toho, že se svou touhu po penězích nesnaží vůbec skrývat a milionáře si vybírá záměrně.

Mezi Janiny nejznámější partnery patří například miliardář Karel Janeček. Do vztahu s ním podle Expresu šla i přesto, že věděla, že má Karel partnerku. V rozhovoru pro TV Prima však před lety tvrdila, že o ničem nevěděla.

„Ve světě modelingu jsem zažila různé situace a nikoho nesoudím, každopádně můj názor na partnerský život je diametrálně odlišný od Karlova liberálního přístupu. Neumím si představit zůstat ve vztahu, ve kterém je několik žen a tuto konstelaci tolerovat. Ctím partnerskou loajalitu a důvěru natolik, že jsem z tohoto důvodu partnerský vztah okamžitě ukončila,” řekla podle Expresu Jana tehdy rázně.

V té době se ale proslýchalo, že o Karlových pletkách dávno věděla a tolerovala je kvůli jeho tučnému kontu. Když se ale informace objevily na veřejnosti, chtěla si podle Expresu modelka zachovat svou hrdost, a proto vztah ukončila.

Dlouhou dobu to vypadalo, že se krásné modelce přece jen podařilo najít štěstí, a to s bývalým generálním ředitelem Davidem Trundou, s nímž má Jana tříletou dceru Verunku. David pro rodinu zařídil krásný dům v Říčanech. Ale láska se nakonec vytratila.

Podle informací webu Expres Jana dlouho sama nezůstala a v současné době se stýká s jistým podnikatelem.