Rychlý konec

Jana Doleželová se po nepříjemné události s miliardářem okamžitě rozešla a vystěhovala ho ze svého luxusního apartmánu kousek od Medvědína. "Ve světě modelingu jsem zažila různé situace a nikoho nesoudím, každopádně můj názor na partnerský život je diametrálně odlišný od Karlova liberálního přístupu. Neumím si představit zůstat ve vztahu, ve kterém je několik žen a tuto konstelaci tolerovat. Ctím partnerskou loajalitu a důvěru natolik, že jsem z tohoto důvodu partnerský vztah okamžitě ukončila." Pár přitom tvořili pouhých pár měsíců.

Vše vypadalo zalité sluncem, Jana a Karel lyžovali a trávili spolu čas jako zamilované hrdličky v zasněžených Krkonoších, ochotně odpovídali na dotazy reportérky lifestylového pořadu a pak přišla rána. Poté, co miliardář líbal Janu, přiznal, že Vánoce, které byly pár dnů zpět, trávil s jakousi Markétou. Jana se snažila dělat, že o všem věděla a že šlo jen o žert. Zklamání a naštvanost na ní byla ovšem znát na první pohled, zamrznul jí usměv a rozhovor ukončila.

Janeček už tu pravou našel

„Byl bych šťasten, kdyby Jana mohla být ženou mého života,“ řekl a snažil se vysvětlovat, že být věrný jedné ženě je prostě nemožné. „Má to tak většina mužů. Podle statistik 55% mužů přiznává, že má milenku. Ve skutečnosti je to pravděpodobně i víc,“ argumentoval.

Doleželová po rozpadu vztahu našla útěchu u sportovního manažera Davida Trundy, se kterým má dceru Verunku. Ani tento vztah půvabné modelce nevyšel, rozešli se v létě 2020. Nyní údajně randí se zakladatelem firmy Penta Trading Pavlem Matoškou. Za to Karel Janeček má za sebou velkolepou veselku s Lilií, té slíbil monogamní vztah. Janeček byl přitom vždy známý svou přízní k polyamorii, kterou dříve prosazoval.

„Myslím, že každý má nějakou fázi, jak se chce prezentovat, a tohle pro něj byla taková vtipná póza. Neříkám, že to nemělo nějakou skutkovou podstatu, nicméně já ho v této roli nezažila,“ podotýká jeho současná žena a dodává, že si je jistá, že jí věrný je. „Nemám důvod mu nevěřit a jsem za to ráda,“ dodala pro pořad ShowTime.

Související články