Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

S Jana Bernášková z dárku k posledním narozeninám plakala. Co ji dojalo?

Jana Bernášková
Jana Bernášková
Zdroj: Profimedia.cz
Jana Bernášková

 Že bylo Janě Bernáškové před necelými dvěma měsíci 40 let, by nehádal snad nikdo. Kráska, která vypadá tak maximálně na 30, si oslavu užila, ale neobešla se bez slziček. Kdo oblíbenou herečku rozhodil?

Sice byste tomu asi nevěřili, ale herečka Jana Bernášková 21. února oslavila čtyřicátiny. Její manžel jí připravil na oslavu takové překvapení, že si Jana pěkně poplakala.

Když se Jana Bernášková dala se scenáristou Rudolfem Merknerem dohromady, nikdo nevěřil, že vztah vydrží. Opak je pravdou a pár loni oslavil osmé výročí svatby. Za ta léta se oba manželé už dokonale znají, proto Janu vůbec nepřekvapilo vyznání, které pro ni měl manžel připravené. 

Janičko, miluji tě, ale…

„Janičko, miluji tě... ale někdy mě tak se*eš, že si přeji být sám,“ slyšela oslavenkyně od Merknera. Jak to kráska umí, odpověděla mu stejnou mincí. „To je tak krásné, že i tyto pocity máme stejné.“ 

Kromě toho však od něj dostala mnohem krásnější dárek, který ji dojal k slzám. Rudolf nechal nahrát vzkazy od jejích přátel a sestříhal je do dojemného videa. Bernášková prý dvacet minut plakala.

I kurýři s květinami se prý ve dveřích střídali jeden za druhým. A když se s přáním přidal syn Theodor a dcera Justýna, maminka nemohla být pyšnější.

„Tolik kurýrů s květinami, tolik krásných přání ve videu jsem nečekala. Děkuji vám všem, kteří jste mi tajně natočili tolik vzkazů a Ruda je sestříhal,“ rozplývala se na sociálních sítích.

Za vzhled vděčí genetické výbavě

Jana se udržuje jedním krémem, kterým se maže, a říká, že za její perfektní vzhled může především genetická výbava.

„Moje máma a babička vypadají podobně jako já. Nějak speciálně o sebe nepečuji, mám jen jeden jediný krém, kterým se mažu, jinak nic. Asi je to způsobeno tím, že jsem šťastná a spokojená.“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky