Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dospívající dcera Jany Bernáškové na premiéře svými půvaby zastínila matku

Jana Bernášková s dcerou Justýnou Drábkovou
Jana Bernášková s dcerou Justýnou Drábkovou
Zdroj: Profimedia
Jana Bernášková s dcerou Justýnou Drábkovou

Jana Bernášková vyvedla po delší době do společnosti svou šestnáctiletou dceru Justýnku a vyvolala tím pořádný rozruch. Dospívající kráska je celá maminka a svým půvabem oslnila všechny přítomné hosty. 

Do pražského Cinema City ve Slovanském domě se v půlce týdne sešla celá řada celebrit z českého rybníčku a spoustu z nich vyvedlo do kina i jejich potomky. Pozvaní hosté si nenechali ujít slavnostní premiéru českého filmu Děti Nagana a na akci nechyběla například herečka Jana Bernášková. 

Jelikož 22. 2. 2023 uběhlo přesně pětadvacet let od vítězství českých hokejistů na olympiádě v Naganu, tak premiéra snímku proběhla symbolicky právě v tento den. Film je o školácích, kteří si vysnili, že napodobí své hokejové hrdiny, a založí si vlastní tým.

Herečka Jana Bernášková proto na sportovně-rodinnou komedii vzala svou dospívající dceru Justýnu Drábkovou, která je věrnou kopií své slavné maminky. Herečka oslnila obřím dekoltem, ze kterých se přítomným pánům tajil dech. Její nástupkyně byla ale také velice sexy a působila spíše jako její mladší sestra, nebo kamarádka. 

Jako dvě sestry

Jana Bernášková se na premiéru pořádně vyfikla a dorazila v rudé róbě s obřím dekoltem a rozparky na nohách. Dvaačtyřicet let by herečce rozhodně nikdo netipoval a není divu, že si většina lidí neuvědomila, že krásná dívka po jejím boku je ve skutečnosti její dcera. 

Teprve šestnáctiletá Justýna si s maminkou evidentně skvěle rozumí a na akci působily spíše jako dvě kamarádky, které vyrazily na dámskou jízdu. Drábková byla též velice odvážně oblečená do černých minišatů s vykrojením v oblasti boků.

"Tohle že je dcera? Myslela jsem spíš sestra," shodují se lidé v komentářích, že herečka působí opravdu mladistvým vzhledem. Dceru Justýnu má Bernášková z předchozího vztahu s dramatikem Davidem Drábkem.

Justýna Drábková je velmi podobná své mamince

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky