Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Adamcovi pozastavili rozvod: Kámen úrazu ve vyrovnání může být obří vila

Jiří Adamec a Jana Adamcová
Jiří Adamec a Jana Adamcová
Zdroj: Profimedia
Jiří Adamec a Jana Adamcová

Bývalá moderátorka televize Nova Jana Adamcová a režisér Jiří Adamec se vzali před sedmnácti lety, jejich vztah ale trvá už dlouhých třicet let. Po tak dlouhé době se až nyní začalo šuškat o rozvodu. Jana a Jiří žijí v současné době odděleně. 

Sympatická Jana má za sebou úspěšnou kariéru, dlouhé roky ji diváci TV Nova vídali jako moderátorku sportovních televizních novin. Po delší pauze začala působit jako mluvčí Babišovy vlády. Nyní Jana pracuje jako asistentka poslance za ANO Pavla Růžičky. 

Oddělená domácnost

Jana se nedávno v rozhovoru pro Aha! svěřila s tím, jak to nyní s jejím manželstvím vypadá. „S Jiřím žijeme stále odděleně, máme spolu ale dobré vztahy. Děti žijí se mnou, tatínka ale vídají, jak je libo jim, a nebo jemu.“ Své vyjádření přidal i oblíbený režisér, který byl velmi stručný. „Nejsme rozvedeni, nerozvádíme se, trávíme společné chvíle, jsme v pohodě. Víc se k věci nebudu vyjadřovat.“ 

Pracovní trable na obou stranách

Televizní diváci milovali seriály Adamce jako byly například Zkoušky z dospělosti, Sanitka nebo Pojišťovna štěstí. Po úspěšných projektech ovšem přišla propast. Jeho poslední film Léto s gentlemanem rozhodně úspěch nesklidil. Adamec dokonce musel se spoluscenáristou a spoluproducentem Jaromírem Hanzlíkem film hradit sám. „A skutečně toho nelituji. S filmem jsem naprosto spokojen, jen, bohužel, mladí lidé, kteří především chodí do kina, jeho problematice nemohou rozumět, protože k ní ještě nedospěli,“ dodal. 

Pracovní trable postihly i jeho ženu Janu. Ta byla v minulém volebním období zaměstnaná jako mluvčí Babišovy vlády. „Nestěžuji si. Jako bývalou mluvčí pana Babiše mne nikdo nezaměstná. Můžu si za to sama, ale nelituji. Byla to zkušenost, se kterou jsou samozřejmě holt spojeny i následky.“

Vila na prodej

Režisér se už roky snaží prodat svou luxusní vilu v pražské čtvrti Hanspaulka. Inzeráty na ni se objevují a mizí poměrně často. Jak to s domem je doopravdy, objasnila manželka režiséra.  „Ten dům je pronajatý na konkrétní dobu, je pravda, že je v nabídce k prodeji, ale spíše na zkoušku, zdali se někdo ozve, stejně by se pak muselo jednat s nájemci... Nemám s tím ale nic společného, protože je to dům Adamce,“ řekla. Podle odborníků se cena nemovitosti pohybuje kolem sto milionů korun. V případě rozvodu by tak Adamcová měla na část sumy z prodeje nárok. Zda právě společný majetek stojí za tím, že se pár do rozvodu nehrne, ví jen oni samotní. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky