Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jana Adamcová promluvila o vztahu se synem Pabla Escobara, její manžel zuří

Jiří Adamec a Jana Adamcová
Jiří Adamec a Jana Adamcová
Zdroj: Profimedia
Jiří Adamec a Jana Adamcová

Přestože se stále nerozvedli, zdá se, že manželka režiséra Jiřího Adamce, Jana Adamcová, si už několik měsíců žije svým životem. Před nedávnem se vydala do Kolumbie, kde zahořela citem k Sebastiánovi Marroquínovi, synovi již zesnulého drogového krále Pabla Escobara. Přestože bývalá moderátorka tvrdí, že partnerský vztah mezi ní a Marroquínem není, její manžel je z nejnovějších zpráv dost naštvaný. 

Již několik dlouhých měsíců se mluví o problémech v manželství režiséra Jiřího Adamce a jeho ženy Jany. Dvojice už dokonce ani nežije pod jednou střechou, rozvedeni ale stále nebyli. „Máme za sebou s Jiřím první část rozvodu. Druhou část rozvodu jsem pozastavila z velmi osobního zdravotního důvodu, o kterém teď nechci mluvit. Proto jsem to zatím nechala být. Uvidíme, co bude dál,” nechala se Jana Adamcová slyšet v rozhovoru pro pořad Showtime. Jak se zdá, rozvod byl s největší pravděpodobností nápadem právě Jany, z výpovědi Jiřího Adamce bylo totiž patrné, že se snaží manželství zachránit. Ještě v září loňského roku redakci webu Expres tvrdil, že žijí s manželkou spolu a naznačoval, že je v naprostém pořádku. Jenže jeho žena toto tvrzení velmi rychle vyvrátila a manželova slova označila za lži. 

Nová láska?

Jana Adamcová si zkrátka chce žít po svém a rozhodla se užívat si života plnými doušky. Na konci loňského roku se dokonce vydala na vlastní pěst do Kolumbie, kam ji přilákal obrovský zájem o drogového krále Pabla Escobara. „Do Kolumbie jsem se chystala už předloni na podzim, ale kvůli pandemii to nešlo. Propadla jsem totiž příběhu Escobara, který mne nejprve jako mnoho dalších zaujal v seriálu Narcos,” vyprávěla Jana Adamcová v rozhovoru pro Blesk, co ji do Kolumbie dovedlo. 

Vášeň pro takřka neuvěřitelný příběh pak Adamcovou přiměla k tomu, aby se na sociální síti spojila se synem Pabla Escobara, Sebastiánem Marroquínem. „Zjistila jsem, že dělá krásné věci a stal se vyslancem míru. Potkává lidi, kterým jeho otec ublížil, a snaží se je odprosit,” pěla bývalá moderátorka ódy na syna drogového krále, se kterým se později velmi sblížila. 

Máme hluboký vztah

Janu Adamcovou a Sebastiána Marroquíneho pojí velmi silný cit, podle moderátorky ale nemůže být řeč o mileneckém vztahu. „Máme spolu krásný přátelský vztah, mám ho hodně ráda. Když se zamiluji, umím si představit vztah s kýmkoliv. Když miluji, tak hory přenáším. Ale vzdálenost mezi námi, jak geograficky, tak historicky i mentálně, je moc velká. Máme hluboký vztah, ale oba víme, že on patří tam a já sem,” dodala ještě Adamcová a později pro CNN Prima News uvedla, že je pro ni Marroquín spíše jako homosexuální kamarád, kterého může obejmout a mít s ním krásný vztah, ale nic víc. 

Přestože dle slov Adamcové se synem Escobara pár netvoří, její stále ještě manžel z jejího nového kamarádství moc velkou radost nemá. „O cestě jsem samozřejmě věděl, každý manžel přece musí vědět, co jeho žena dělá,” řekl Adamec podle webu Expres velmi rázně a z jeho reakce bylo prý patrné, že je z chování manželky naštvaný. „Jsou to kecy! S nikým se o tom nehodlám bavit,” řekl ještě rozzuřeně na dotaz, co říká na spekulace o novém vztahu své ženy. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky