Nela Boudová a Jan Tuna se před nedávnem zúčastnili společně festivalu v jihočeských Slavonicích a moderátor oblíbeného pořadu A dost! všechny přítomné překvapil svou zbrusu novou image.

Tuna se nechal odbarvit na platinovou blond a s novým účesem výrazně omládl. "Tak prej k těm mejm modrejm očím nic jinýho nejde," napsal k selfie na Instagramu.

Společnou fotkou s Tunou se později ve svých instatories pochlubila Boudová. "Bylo to super... A spousta skvělých filmů," pochlubila se herečka, která si vztah s kolegou z branže nemůže vynachválit.

Nafrněná herečka

Jan Tuna s Nelou Boudovou randí něco málo přes rok a jejich setkání bylo zcela náhodné.

"Honza tam moderoval naboso pořad pro pěstounské rodiny. Já jsem tam byla pozvaná se svou dcerou. Honza tam pobíhal po jevišti a já si říkala, že to je nějaký blázen ze Studia kamarád. A pak jsem se dozvěděla, že Honza si o mně vyhledal informace a myslel si, že jsem nějaká nafrněná herečka," popsala herečka své první dojmy ze setkání v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Nakonec mezi dvojicí přeskočila jiskra až při společném otužování, kterému oba propadli. Tuna se otužuje již dlouhé roky a Boudová objevila nový koníček v době pandemie.