Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tuna a Boudová: Tichý rozchod? Na koncert dorazili zvlášť, moderátor zatím mlží

Nela Boudová a Jan Tuna
Nela Boudová a Jan Tuna
Zdroj: Profimedia
Nela Boudová a Jan Tuna

Poslední týdny si i vrabci na střeše cvrlikají o tom, že Nela Boudová a Jan Tuna se v tichosti rozešli. Spekulace se navíc opět rozvířily poté, co pár dorazil na koncert pro generála Petra Pavla do pražské Lucerny odděleně a každý měl vlastní doprovod. Podivné vyjádření moderátora navíc ještě teorii o rozpadu vztahu posílilo. 

Jan Tuna a Nela Boudová spolu randí o roku 2021 a donedávna působili jako spokojená dvojice. Hrdličky měly i společné koníčky, jako je otužování a sociální sítě plnily zamilovanými snímky. Poslední týdny se ale ve spojení s tímto párem začalo čím dál častěji skloňovat slovo rozchod. 

Moderátor ani herečka se zatím ke svému soukromí odmítají vyjádřit a dál se tváří, že se mezi nimi nic neděje a vše je zalité sluncem. Na koncertě v Lucerně ale rozhodně Tuna a Boudová nevypadali jako spokojení partneři. 

Zatímco moderátor vzal na akci svou sestřenici, herečka přišla v doprovodu kamarádky, moderátorky České televize Kateřiny Nekolné. Na dotazy ohledně vztahu s Boudovou pak Tuna odpovídal velice podivným způsobem. 

Nela spěchala domů

"Kvůli pracovním povinnostem jsem přišel se zpožděním. Většinu koncertu jsem strávil v backstagi, protože jsem se potřeboval soustředit a připravit si projev. Po jeho skončení ze mě spadla nervozita a mohl jsem konečně začít komunikovat," snažil se Jan Tuna webu Expres vysvětlit, proč se celý večer ke své oficiální partnerce Nele Boudové nehlásil.

"Káča Nekolná je naše společná kamarádka, se kterou se chodíme otužovat. Nela a Káča si celý koncert mohly užít včetně tance a na rozdíl ode mě byly saturované," mlžil známý moderátor ohledně konkrétní odpovědi na dotaz, zda ještě s Boudovou vůbec tvoří pár.

"Nezlobte se, více to komentovat nechci. Nela spěchala domů, já jsem se ještě zdržel v diskuzi s Kristýnou Frejovou a dalšími lidmi. Děkuji za zájem, ale fakt více ani já, ani Nela říkat nebudeme," uzavřel Tuna. Jak to tedy mezi ním a herečkou je ve skutečnosti, zůstává záhadou. Podle zdroje z okolí dvojice se ale prý skutečně v tichosti rozešli. "Z její strany je to definitivní," prozradil nedávno Sedmičce

Tuna a Boudová naposledy sdíleli společné snímky v prosinci loňského roku

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky