Skoro devadesátiletý Saudek je pověstný tím, že v jeho posteli se ocitl leckdo. Někdy to byl krátký románek, někdy manželství, někdy nějaké dítě. Sám Saudek s lehkostí konstatuje, že ani neví, kolik potomků ve skutečnosti má. „Nemůžu se dopočítat svých dětí. Řekl bych, že jich mám tak patnáct nebo šestnáct. A někteří už jsou v penzi. Některé umírají. Ale mám pravnuka, který je o 13 let starší než moje poslední dítě,“ doznal se slavný fotograf v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Děti blbé jak puštok

Jeho prozatím poslední (a nejspíš se to už ani nezmění) manželka Pavlína s ním má tři děti. Patnáctiletého Matěje, třináctiletou Annu Marii a sedmiletou Josefínu. Ani své vlastní potomky Saudek neušetřil kritiky. „Máme tři děti, které velice miluji. Jsou blbé jak putštok. Tedy nejsou úplně blbé. Je to radost, protože jsou zdravé,“ uvedl umělec pro web idnes.cz a dodal, že je velmi rád, že byl u jejich porodu, což byla ta největší věc, jakou kdy zažil.

Alimenty pro lesbu

Co na to jeho žena Pavlína? Podle svých slov se s tím naučila žít, o tom, že má Jan děti i jinde, věděla. Další zajímavou věcí na jejich vztahu je, že Saudek své ženě vyká. Co je nemilé, je fakt, že kvůli svému bujarému sexuálnímu životu a rozsévačství musí platit alimenty, a to hodně. Jedno z dětí, které Saudek finančně zajišťuje je i dnes šestnáctiletá ratolest, kterou fotograf zplodil s lesbou. „Přišla obsílka od právničky s určením výše výživného. Ale já jsem byl na mizině a měl jsem penzi 10 tisíc korun. A ona chtěla 25 tisíc,“ konstatoval Saudek.

V současné době prý už Saudek milenky nemá, což ho samozřejmě mrzí, ale sám uznal, že už na to nemá sílu. Krásu žen tak pozoruje jen zpovzdálí.

Zdroj: idnes.cz, idnes.cz

Související články