Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jan Révai: Dítě s milenkou ještě před rozvodem?

Jan Révai: Dítě s milenkou ještě před rozvodem?
Jan Révai: Dítě s milenkou ještě před rozvodem?
Zdroj: Mirek Vostrý, Profimedia.cz

Herec Jan Révai se prý za pár měsíců stane otcem, dítě čeká se svou přítelkyní Zuzanou Šulajovou. Stále ale není rozvedený s manželkou Danielou, kterou si vzal před třemi lety.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Tentokrát si probereme neslavný konec dalšího slavného manželství.

Konec jedné lásky

Herec a bývalý tanečník Révai, kterého proslavil film Rebelové a role bezcharakterního ing. Krátkého v seriálu Velmi křehké vztahy, se oženil s moderátorkou Danielou Urbánkovou 20. července 2007. Vypadali jako pohodový a stabilní pár, Honza pěl na svou ženu ódy a zahrnoval ji dárky. Jenže, pak potkal v divadle Zuzanu Šulajovou, která jakoby jeho ženě z oka vypadla. A začal s ní randit... Manželka dlouho nechtěla řečem o nevěře uvěřit. Kvůli své podobě se Šulajovou možná doufala, že si je někdo prostě spletl. Bohužel, ne! „Dejme tomu, že máme menší krizi, nic se ale neděje, krize se řeší a je řešitelná,“ říkala ještě v březnu Daniela. Pokud jsou zvěsti, že je Šulajová ve čtvrtém měsíci, pravdivé (a to se brzy ukáže), tak v tu chvíli bylo na děťátko lidově řečeno už „zaděláno“.

Jan Révai

Rozvod je tu!

Dnes je rozvod slavného páru hotová věc – majetkové vyrovnání manželé podepsali tento měsíc, a tak jde už jen o formalitu. Možná bude štempl „rozvedení“ takový hořký dárek ke třetímu výročí svatby...

Takhle se to ale nedělá...

Každopádně, když jsem před lety dělala s Janem Révaiem rozhovor, připadal mi jako rozumný chlap. I on sám mluvil o tom, že zatímco v mládí udělal spoustu hloupostí (kvůli jedné z nich skončil dokonce ve vězení), s přibývajícími lety zmoudřel. Ovšem způsob, jakým ukončil své manželství, a fakt, že ještě během manželství počal se svou milenkou dítě, o velké moudrosti a také ohleduplnosti moc nesvědčí. Jaký názor na to máte vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky